40-річний Потап показав, які повідомлення йому приходять від рашистів: “Хоча б пишіть українською”

Потап застав війну в Україні віддалено – за кілька днів до російського нападу він разом з дружиною Настею Каменських, мамою Людмилою Анатоліївною і тещею Лідією Петрівною вирушив на сімейний відпочинок до Іспанії. Тим не менш, зіркова родина так само переживає події на Батьківщині, як і усі українці, що знаходяться вдома.

В Європі Олексій Потапенко теж робить свій вклад у перемогу – він активно висвітлює війну в соціальних мережах, аби привернути увагу якомога більшої кількості людей з усього світу, піднімає бойовий дух співвітчизників патріотричними віршами і дописами, а також відповідає рашистам.

Потап відмовився від усіх своїх російських нагород
Потап показав, які повідомлення йому приходять від рашистів

Цього разу у себе в Інстаграмі Потап опублікував чергове листування з ворогом, що пише йому нібито від імені української влади, але з російського номеру телефону та ще й на російській. Публікуємо переклад:

“Зрадники Батьківщини, які підтримують ворогів усього адекватного людства – українських неонацистів, чекає розплата! І вона неминуча! Скоро ти відповісиш за все!”, – написали зірці.

Він не став мовчати і запросив шантажистів стати до черги, адже подібне йому пишуть вже не вперше. Ба більше, чоловік Насті Каменських звернувся до рашистів з кількома пропозиціями – як мінімум, писати з українських номерів:
“Якщо не вдається, то хоча б пишіть українською. Якщо не вдається ні те, ні інше, то прошу вас використовувати правильний прапор і символіку, у вашому випадку підійде російський прапор і фашистська свастика. І найважливіше – вибачте, але вам доведеться почекати”.
Потап зауважив, що він зараз, як і більше 40 мільйонів українців, дуже зайнятий боротьбою з окупантами, тож шантажистів просить якось самоорганізуватися і стати в чергу:

“Щиро дякую за розуміння! Слава Україні!”, – підсумував артист.

Схожі новини