40-річна Лілія Ребрик повідомила українцям важливу новину: “Змушені залишити Україну через війну”

Лілія Ребрик так само як і вся Україна застала війну у себе вдома. Почалася вона 24 лютого, а розв’язала її “братська” росія, влада якої продовжує робити вигляд, ніби не винищує, а рятує українців. Зірки вітчизняного шоу-бізнесу тим часом боронять інформаційний фронт і намагаються бути корисними як ЗСУ, так і звичайним людям, роблячи грошові перерахунки для армії, піднімаючи бойовий дух співвітчизників та публікуючи в мережі важливі новини.

Лілія Ребрик повідомила українцям важливу новину

Цього разу у себе в Інстаграмі Лілія Ребрик звернулася до підписників з надзвичайно корисною інформацією у цей непростий час:

“Поки сотні тисяч жінок та дітей змушені залишити Україну через війну, вербувальники та торговці людьми користуються панікою, розпачем та вразливістю людей”.

Лілія Ребрик показала фото та з сумними очима розповіла, як змінилося її життя 24 лютого
Лілія Ребрик повідомила українцям важливу новину

Так, акторка попереджає, що вербувальники насамперед намагаються втягнути у с*ксуальну експлуатацію дівчат і жінок. Все це задля власного збагачення, тому існує ряд хоч і простих, але дієвих порад, які допоможуть кожній захиститися як безпосередньо під час перетину кордону, так і вже знаходячись в країнах призначення. Їх Лілія і опублікувала у цьому дописі, а також залишила номери телефонів безкоштовної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми.

Нагадаємо, серед українських зірок вже є ті, хто покинув Україну після початку війни. Це Тіна Кароль, Джамала, Олена Кравець, Камалія, днями доєдналася до цього списку і Злата Огнєвіч.

Популярне зараз

Схожі новини