Надя Дорофєєва привітала свого колегу та друга Монатіка з днем ​​народження: як відреагував іменинник на подарунок

У цей важкий воєнний час співачка вирішила зробити оригінальний подарунок своєму другу. По-перше, Надя Дорофєєва побажала імениннику та всім українцям швидше повернутися до нормального життя

В Україні триває війна. Багато лиха принесла росія на нашу землю. Гинуть люди: старі, жінки та діти. У цих непростих військових умовах важко згадати навіть про свята або про день народження своїх близьких та друзів.

Проте Надя Дорофєєва, яка є українською співачкою та блогером, не забула, що у Діми Монатіка 1 квітня 2022 року день народження.
Як сама сказала Надя Дорофєєва вважає Діму неймовірно талановитим та позитивним музикантом.

У цей важкий воєнний час співачка вирішила зробити оригінальний подарунок своєму другу. По-перше, Надя Дорофєєва побажала імениннику та всім українцям швидше повернутися до нормального життя. Хоча всі ми розуміємо, що вже в такому розумінні звичайного життя, як було раніше, не буде. Хочеться творити та робити корисне та потрібне людям.

Надя Дорофєєва написала: “Ну, а найбільше хочеться, щоб ми перемогли. Сумую за такими нам”. По-друге, співачка розмістила для Діми Монатіка кілька фото з їхнього мирного життя до війни. На фотографіях Діма Монатік та Надя Дорофєєва виглядають щасливими та веселими.
Діма Монатик відреагував на вітання та фото. Він написав, що сподівається на швидку зустріч із Надею Дорофєєвою і, звичайно, на перемогу України над російським агресором.

Бережіть себе та своїх близьких. Не панікуйте та не читайте російську пропаганду. Потрібно орієнтуватися лише на офіційні українські засоби масової інформації.
Перемога буде за Україною, ніхто цього не сумнівається.
Ми відбудуємо наші розбомблені міста та села і вони стануть ще красивішими, ніж були раніше.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини