48-річна Руслана Лижичко поїхала на кордон до воїнів ЗСУ: “З нашими хлопцями хочеться бути якомога більше”

Відома українська співачка Руслана Лижичко виклала фото з українськими воїнами, до яких поїхала на кордон. Зірка з усіх сил підтримує бойовий дух земляків.

24 лютого росія розпочала повномасштабну війну проти українського народу. Зірки шоу-бізнесу не мовчать і просять своїх колег з рф та усього світу чесно говорити про те, що відбувається в Україні. Крім того, музиканти і артисти активно займаються волонтерською діяльністю, намагаються підбадьорити українців та підняти бойовий дух воїнів. Найсміливіші навіть їздять країною на зустрічі з переселенцями і військовими.

Руслана побувала на місці авіаудару і все побачила на власні очі
Руслана Лижичко поїхала на кордон до воїнів ЗСУ

Наприклад, фронтмен гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук регулярно буває в різних регіонах України, де своєю музикою додає надії на нашу перемогу. Не відстає від нього і Руслана Лижичко, яка виклала у себе в Інстаграмі кілька фото з виступу для ЗСУ і написала надихаючі слова:

“З нашими хлопцями із ЗСУ хочеться бути якомога більше… У мене неймовірний адреналін, коли їду до вас, і ще більший драйв, коли ми разом! Тепер я знаю, що наші кордони на Волині непереможні. Наша зустріч зробила нас назавжди рідними! Слава ЗСУ і нашим воїнам! Ми співали… Молились… І це справжнє братерство, про яке можна тільки мріяти. Слава непереможній Україні! Україна вже стала єдиною і непереможною країною світла!”.

Фанати у захваті від активної позиції Руслани, про що невпинно пишуть у коментарях – військовим без сумніву приємно, що про них думають і підтримають, а це дуже важливо для підняття бойового духу наших захисників, які ціною свого життя боронять Україну від ворога.

Схожі новини