Оля Полякова з дітьми виїхала з України: чоловік співачки Вадим Буряковський залишився у Києві – має невідкладні справи

Оля Полякова, яка є відомою та талановитою українською співачкою, була змушена покинути Україну. Вона з дітьми виїхала у безпечне місце. Але її чоловік залишається в Україні, він вступив у Києві до тероборони

Вже понад місяць Україна обороняється від Росії, яка вдерлася на нашу землю. Окупанти принесли на нашу землю горе та страждання. Гинуть мирні ні в чому не винні люди. Агресор бомбардує житлові райони міст та сіл. Люди змушені їхати у безпечні місця на захід України чи навіть за кордон.
Представники шоубізнесу також залишають свої будинки, які знаходяться під обстрілами ворожої авіації та ракет.

Так, наприклад, Оля Полякова, яка є відомою та талановитою українською співачкою, була змушена покинути Україну. Вона з дітьми виїхала у безпечне місце. Але її чоловік Вадим Буряковський залишається в Україні, він вступив у Києві до тероборони.
Перебуваючи на передовій, Вадим Буряковський морально підтримує свою сім’ю. Він налаштовує Олю Полякову та дітей на позитивний лад.

Сама співачка сказала, що вперше у житті немає планів. До того ж Оля Полякова не знає, чи буде куди їм повернутися.

Оля Полякова з чоловіком та дітьми

У такому положенні є багато сімей в Україні. Деякі перечікують бомбардування у себе в підвалах або в бомбосховищах і не хочуть залишати насиджені місця. Звичайно є ризик потрапити під бомбардування. Тому потрібно бути обережними та не ігнорувати повідомлення про тривогу. Проте народ України вірить, що ми переможемо, ЗСУ відкине назад російських окупантів до кордону. Не вірте російській пропаганді та не слухайте їхні фейки. Потрібно звертати увагу лише на офіційні українські джерела. Бережіть себе та своїх близьких. Знайте, що ми відбудуємо зруйновані росією міста та села та Україні стане ще красивішим, ніж була до війни.

Схожі новини