Горбунов розмістив фото з Білорусії: росіяни торгують майном, награбованим в Україні: “…і навіть дитячі іграшки!”

Юрій Горбунов на своїй сторінці в інстаграмі розмістив фото. Це фото зроблено у місті Наровля Білорусь. На фотографії майно, яке російські військові награбували в Україні та продають на базарі

Йде війна в Україні, розв’язана російською федерацією. Окупанти бомблять міста та села, тероризують місцеве населення, а також займаються пограбуванням.
Нещодавно Юрій Горбунов на своїй сторінці в інстаграмі розмістив фото. Це фото зроблено у місті Наровля Білорусь. На фотографії майно, яке російські військові награбували в Україні та продають на базарі.

Це фото вкотре характеризує російські війська. Вони прийшли на нашу землю грабувати. Як пише Юрій Горбунов, росіяни торгують награбованими велосипедами, холодильниками, косметикою та навіть дитячими іграшками. Юрій Горбунов не зміг стриматись і написав: “Речі, политі кров’ю та сльозами українців! Яке ж пекло, чекає на вас, нелюди! Розплата неминуча!”

https://www.instagram.com/p/Cb2TMUGNxXO/

Є багато свідчень про те, як російські окупанти ставляться до мирних жителів.
Тепер про Енергодар, південне місто, де вибухи перервали сьогоднішню проукраїнську акцію протесту проти російської окупації.

В Енергодарі було скоєно напад на протестувальників, які вийшли на мирний мітинг.
4 березня російські війська взяли під контроль Запорізьку атомну електростанцію, і під час бою в цьому районі спалахнула адміністративна будівля станції. Це викликало міжнародну тривогу – і Україна звинуватила росію в обстрілах
Викиду радіації не було, але цей інцидент нагадав світові про Чорнобильську катастрофу 1986 року в Україні, коли радіація поширилася по всій Європі.
Це найбільша атомна станція у Європі, що забезпечує половину атомної енергії України. Населення південного міста становить близько 53 000 осіб, і раніше у ньому вже проводилися мирні акції протесту проти російської окупації.

Також великі проукраїнські протести відбулися і в окупованих росією південних містах Херсоні та Мелітополі.
Народ України чекає, коли ЗСУ відкине російських окупантів з нашої країни. Перемога буде за нами, винні понесуть справедливе покарання.
Бережіть себе та своїх близьких.

Схожі новини