Чоловіка онкохворої Анастасії Заворотнюк камери відеоспостереження відзняли з іншою жінкою у позиції лежачи

Чоловік відомої російської акторки Анастасії Заворотнюк знову засвітився на камерах спостереження разом з невідомою жінкою. Хто вона і чи має відношення до зірки?

50-річна Анастасія Заворотнюк уже три роки бореться із раком головного мозку. Родичі актриси рідко дають коментарі з приводу її захворювання, намагаючись оберігати приватність зірки серіалу “Моя прекрасна няня”. Сама артистка давно не з’являлася на публіці. Однак у мережу потрапило фото, на якому разом із її чоловіком Петром Чернишевим знаходиться якась жінка.

Чоловіка Анастасії Заворотнюк спіймали з іншою

У розпорядженні ЗМІ потрапила фотографія, зроблена камерами вуличного спостереження. Чернишев порушив ПДР, внаслідок чого його автомобіль і зняла дорожня камера. Фігурист знаходився за кермом, а поряд на пасажирському сидінні розташувалася жінка, яка дуже нагадує Анастасію Заворотнюк. Брюнетка з короткою стрижкою їхала в машині, лежачи.

Чоловіка Анастасії Заворотнюк спіймали з іншою. Фото з вуличних камер відеоспостереження

Експерт-фізіономіст Олег Воєводін упевнений, що на фото саме Заворотнюк. Він дійшов такого висновку, порівнявши кадр із одним із знімків Анастасії, зроблених до хвороби. Він вказав на однакову лінію росту волосся, контур щелепи та форму обличчя.  За словами Воєводіна, зовнішність Заворотнюк змінюється так само, як у Жанни Фріске, яка теж боролася з раком головного мозку. Він зазначив, що в обох випадках у артисток змінювалася форма носа, мабуть, через недугу тканини кісток стають м’якшими. Крім того, помітно розповніло обличчя, з’явилися щоки та подвійне підборіддя — це ознака порушення водно-сольового обміну. Тим не менш, ніякого підтвердження, що це саме Анастасія немає.

Схожі новини