44-річна Лідія Таран зустрілася з дівчинкою, яка знімала щоденник війни в Маріуполі: “Порівнюють з Анною Франк”

Відома українська журналістка і телеведуча Лідія Таран показала зустріч з дівчинкою з Маріуполя, яка власноруч знімала щоденник війни. В мережі її вже порівнюють з Анною Франк.

Коли в Україні почалася війна, Лідія Таран прийняла рішення вивезти свою доньку Василину за кордон у більш безпечне місце, але зрештою залишилася там і сама, оскільки не хотіла кидати дитину саму. Дівчата зараз знаходяться у Франції, де зірка “плюсів” навіть дає інтерв’ю французькою — ще в мирні часи вона для свого задоволення брала уроки французької мови, які виявилися дуже корисними.

Поки колеги Лідії, що залишилися в Києві, цілодобово ведуть телемарафон з актуальними та достовірними новинами, вона сама займається журналістською діяльністю за кордоном, і розповідає про це у соціальних мережах.

Лідія Таран нарвалася на критику за яскравий макіяж 14-річної дочки від Доманського
Лідія Таран зустрілася з дівчинкою, яка знімала щоденник війни в Маріуполі

Цього разу у себе в Інстаграмі Таран поділилася черговими робочими справами. За останні кілька днів вона провела два ефіри на французькому телебаченні, під час яких пояснювала, чому для українців всі росіяни — вороги, і чому не лише путін винен у тому пеклі, що коїться в Бучі, Ірпені, Маріуполі й інших містах України.

Крім того, Лідія особисто зустрілася з Альоною Загребою — юною маріупольчанкою, що записувала на камеру щоденник війни:

“Сьогодні ми знімали в Люксембурзі дівчинку Альону Загребу — ту саму, яку оце порівнюють з Анною Франк, яка писала, а ця знімала свій щоденник війни… Вони з мамою врятувались з Маріуполя після тижнів блокади. І знаєте, що вона сказала? Що найболючіше їм було дивитись на очі людей, які залишались у дворі біля вогнищ, коли вони виїжджали”.

Тато Альони поранений і досі знаходиться в Україні. Він власними силами шукає фінанси, щоб вивозити земляків з пекла. Особисто від себе Таран додала, що відтепер вважає цих людей святими, так само як і воїнів ЗСУ, а також залишила контакти української Анни Франк, щоб усі небайдужі мали змогу допомогти її татові грошима. Хоча б на бензин.

Нагадаємо, після виїзду Лідії за кордон вона зізнавалася, що відчуває себе зрадницею, але при цьому розуміє, що діяла заради порятунку дитини і увесь цей час активно боронить інформаційний фронт.

Схожі статті