Садиба, у якій відбувалася церемонія троянд в шоу Холостяк зруйнована: що залишилося від будинку? (ФОТО)

Стало відомо, що місце, де проводилася церемонія троянд на телешоу "Холостяк" повністю зруйнована після присутності окупантів. Усі деталі в нашій статті.

Продюсери відомого українського романтичного проєкту “Холостяк” та “Холостячка” обирають найкращі місця для зйомок. Особливо це стосується церемонії троянд, яка відрізняється особливою елегантністю та помпезністю. Для даних зйомок дівчата та чоловіки одягаються у вечірнє вбрання та показують себе з найкращих ракурсів.

Злата Огнєвіч відмовила Дмитру Шевченко у фіналі Холостячки-2
Садиба, у якій відбувалася церемонія троянд в шоу Холостяк зруйнована

Певна кількість випусків була відзнята у місці під назвою “Добропарк”. Садиба з привабливим екстер’єром та інтер’єром була вельми хорошою локацією для зйомок. Однак, більше знімальна група туди не повернеться.

Садиба, у якій відбувалася церемонія троянд в шоу Холостяк зруйнована

На превеликий жаль, стало відомо, що будівля була знищена окупантами. Про це повідомив Андрій Задворний на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

Садиба, у якій відбувалася церемонія троянд в шоу Холостяк зруйнована. Скріншот особистої сторінки Андрія Задворного

Нагадуємо, що бізнесмен є учасником та переможцем другого сезону “Холостячка”, в якому головною героїнею була Злата Огнєвіч. Минулого року пара розсталася, а на початку війни Андрій повідомив, що приєднається до лав територіальної оборони. Також чоловік, у якості супротиву росії повідомив про повну відмову від російської мови. Відтепер Задворний розмовляює лише українською.

Злата ж на даний момент знаходиться у Сполучених Штатах Америки, де дає концерти, метою яких є збір коштів на допомогу українцям. Співачка повідомляє про величезну підтримку, яку американці намагаються продемонструвати українцям.

Схожі новини