50-річний Ектор Хіменес-Браво після повернення на Київщину не може спати спокійно: “Я побачив все на власні очі”

Ектор Хіменес-Браво ще у 2021 році отримав українське громадянство, адже вже давно живе і будує кар’єру саме в Україні.

В Ірпені суддя “МастерШеф” купив заміський будинок, де регулярно збирав друзів та просто публікував щасливі домашні кадри, а війну він застав у Колумбії, поїздку куди запланував ще давно.

В соціальних мережах Ектора критикували за те, що він знаходиться вдалині від українського народу, яким вважає і себе.

Суддя МастерШеф Ектор Хіменес-Браво покинув Україну та повернувся в Колумбію
Ектор Хіменес-Браво після повернення на Київщину не може спати спокійно

Згодом Хіменес-Браво вирішив прилетіти до Польщі, звідки особисто долучився до волонтерської діяльності. Але й після цього критика не зупинилася.

Мовляв, з відстані допомагати легко, не знаючи, що відчувають українці щохвилинно.

Суддя “МастерШеф” не звертав уваги на злі коментарі та продовжував робити все від себе можливе, аби наблизити перемогу України.

Як раптом несподівано для своїх численних фанатів Ектор вийшов на зв’язок з Києва — кулінар повернувся додому, попри небезпеку, оскільки певен, що саме тут він має бути:

“Моя перша година в Києві була найважча. Місто дуже-дуже пусте, я був нервовий, я не знав, що мене чекає, і моє найперше місце, де я був, це були Буча та Ірпінь. Я побачив все на свої очі до того, як ви побачили це в пресі. Ірпінь — це мій дім. І я дуже люблю Ірпінь і Бучу. Це була моя віддушина, куди я приїздив після 24/7 зйомок “МастерШефу”. Я дуже переймаюся за Суми, Харків, Чернігів, Маріуполь, Луганськ, Донбас… Але коли я приїхав і побачив все на свої очі в улюбленому місці… Ці ні в чому невинні люди, ці розбиті будинки, зламана психіка — я був у жаху. Я зараз не можу нормально спати, тому що це постійно в моїй голові”, – написав Хіменес-Браво.

Схожі новини