Оксана Марченко залишилася без майна: телеведуча обрала собі не того олігарха і тепер ризикує збанкрутувати

Майно компанії відомої української телеведучої Оксани Марченко підлягає конфіскації. Знаменитість має ризик банкрутства через свого чоловіка.

З 2014 року ім’я Оксани Марченко стало скандальним. Усе тому, що вона є кумою володимира путіна. Окрім того, її чоловік Віктор Медведчук останні декілька років ставав фігурантом у кримінальних провадженнях, і в результаті отримав покарання у вигляді домашнього арешту. Наприкінці лютого стало відомо, що він втік. Де зараз знаходиться олігарх, достовірно невідомо. Теж саме стосується і його коханої дружини, яка в середині лютого, вночі, в оточенні своєї охорони перетнула кордон України.

Оксана Марченко залишилася без майна

Нещодавно стало відомо, що певна частина майна зіркового подружжя підлягає конфіскації. Необхідно відмітити, що мова йде не про кілька сотень картин, як місяць тому, а про велику кількість нерухомості та предметів розкоші: сім квартир, два майнові комплекси, дорогі предмети мистецтва та транспортні засоби будуть передані в управління агентству з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Оксана Марченко залишилася без майна

Також варто зазначити, що по факту це майно скоріше за все ніколи Оксані не належало, просто таким чином Віктор Медведчук юридично намагався захистити свої надбання.

Оксана Марченко залишилася без майна

Ще декілька місяців тому, відома українська телеведуча займалася тим, що знімала фільми для православних. Так, Оксана уявила, що вона Паломниця і активно відвідувала священні місця, а також оприлюднювала діалоги з монахами. Тим не менш, повчати українців як раніше вона більше не зможе.

Нагадуємо, що декілька років тому Оксана Марченко як ні в чому не бувало заявляла, що путін не може бути поганою людиною, бо він — віруючий.

Схожі новини