Кацурін не витримав тиску і прозвітував про кошти на допомогу: поїздку до Іспанії коханець Дорофєєвої замовчує

Передплатники Михайла Кацуріна засумнівалися у правильності використання ним грошей, зібраних для годівлі захисників України. Вони попросили надати їм фото чеків на продукти

Нещодавно спалахнув скандал у соцмережах. Користувачі соцмереж засумнівалися в тому, що Михайло Кацурін, який імовірно є новим коханим Наді Дорофєєвою, правильно використав гроші, отримані для тероборони.
Передплатники вимагали у Михайла Кацуріна відзвітувати про те, як він витратив пожертвування, призначені для приготування їжі для тероборони.

Михайло Кацурін зібрав 2 мільйони 400 тисяч гривень дуже швидко, а також одинадцять тисяч доларів у криптовалюті

Річ у тому, що Михайло Кацурін є власником мережі ресторанів “Привіт”. У цей непростий для України час він перетворив свої ресторани на волонтерські клуби. Там готували їжу для тероборони, нацгвардії та для клінік. Щоб готувати їжу потрібні були продукти. Продукти купувалися на зібрані кошти. Але при цьому Михайло Кацурін не спромігся відзвітувати за їх використання.
Михайло Кацурін зібрав 2 мільйони 400 тисяч гривень дуже швидко, а також одинадцять тисяч доларів у криптовалюті.
Після претензій передплатників Михайло Кацурін подякував усім, хто допомагав зібрати гроші, потім показав відео, де готують їжу для захисників України. Але про свою поїздку до Іспанії Михайло Кацурін промовчав. Після того, як Михайло Кацурін показав це відео, передплатники в соцмережах все одно наполягають, щоб він показав видаткові чеки, де і коли купувалися продукти для ресторанів. Також передплатники запитують, де знаходиться Михайло Кацурін. І найголовніше їх цікавить питання, яким чином Михайло Кацурін залишив Україну у воєнний час.
Обурені передплатники з глузуванням питають у соцмережах у Михайла Кацуріна, чи не чути там у Барселоні повітряні тривоги.

Схожі новини