Кацурін не витримав тиску і прозвітував про кошти на допомогу: поїздку до Іспанії коханець Дорофєєвої замовчує

Передплатники Михайла Кацуріна засумнівалися у правильності використання ним грошей, зібраних для годівлі захисників України. Вони попросили надати їм фото чеків на продукти

Нещодавно спалахнув скандал у соцмережах. Користувачі соцмереж засумнівалися в тому, що Михайло Кацурін, який імовірно є новим коханим Наді Дорофєєвою, правильно використав гроші, отримані для тероборони.
Передплатники вимагали у Михайла Кацуріна відзвітувати про те, як він витратив пожертвування, призначені для приготування їжі для тероборони.

Михайло Кацурін зібрав 2 мільйони 400 тисяч гривень дуже швидко, а також одинадцять тисяч доларів у криптовалюті

Річ у тому, що Михайло Кацурін є власником мережі ресторанів “Привіт”. У цей непростий для України час він перетворив свої ресторани на волонтерські клуби. Там готували їжу для тероборони, нацгвардії та для клінік. Щоб готувати їжу потрібні були продукти. Продукти купувалися на зібрані кошти. Але при цьому Михайло Кацурін не спромігся відзвітувати за їх використання.
Михайло Кацурін зібрав 2 мільйони 400 тисяч гривень дуже швидко, а також одинадцять тисяч доларів у криптовалюті.
Після претензій передплатників Михайло Кацурін подякував усім, хто допомагав зібрати гроші, потім показав відео, де готують їжу для захисників України. Але про свою поїздку до Іспанії Михайло Кацурін промовчав. Після того, як Михайло Кацурін показав це відео, передплатники в соцмережах все одно наполягають, щоб він показав видаткові чеки, де і коли купувалися продукти для ресторанів. Також передплатники запитують, де знаходиться Михайло Кацурін. І найголовніше їх цікавить питання, яким чином Михайло Кацурін залишив Україну у воєнний час.
Обурені передплатники з глузуванням питають у соцмережах у Михайла Кацуріна, чи не чути там у Барселоні повітряні тривоги.

Схожі статті

Знову червона помада: Тіна Кароль повернулася до колишнього образу – але виглядає вже інакше

Співачка Тіна Кароль не перестає вражати своїх шанувальників постійною зміною образів. Не встигли обговорити один, як усе кардинально змінилося.

Вікторія Сміюха з “НеАнгелів” вперше стала мамою за кордоном: про вагітність не знала навіть Слава Камінська

Після раптового зникнення, у житті другої учасниці "НеАнгели" Вікі Сміюхи відбулися значні зміни. Сама артистка мовчить, але іноді її "прориває".

Так як було вже не буде: Тіна Кароль вразила кардинальною зміною стилю – Дан Балан обділив реакцією

Співачка Тіна Кароль останнім часом радує своїх шанувальників величезною кількістю своїх фотографій, на яких з'являється в оригінальних образах.

Була схожа на Меріл Стріп, а стала копією Мерилін Монро: Ольга Фреймут вразила змінами у зовнішності

Знаменита українська телеведуча Ольга Фреймут опублікувала нові знімки та вразила мережу своїми змінами у зовнішності. Усі деталі в нашій статті.

Нікіта Добринін відсвяткував день народження з сином й поділився планами на Новий рік: “Нічого грандіозного”

Шоумен Нікіта Добринін розповів про свої плани на зимові свята. Чоловік не хоче відмічати Новий 2024 рік пишно та пафосно. А свій день народження він провів з сином.

МастерШеф-12: хто переміг у фіналі шоу і став найкращим кухарем – Ольга Рябенко чи Валерія Матрохіна?

Нещодавно відбувся фінал МастерШеф-12 від 30.12.2023. Переможець вже визначений і ви можете дізнатися, хто переміг МастерШеф. Детальніше у статті.