Катерина Осадча та 1+1 створили важливий соціальний проєкт “Пошук зниклих”: інструкція, як відшукати рідних

Багато лиха принесли події, що трапилися в Україні після 24 лютого 2022 року. Ці події "розкидали" людей по всій країні. Як родичам та близьким людям знайти одне одного?

В Україні настали важкі часи. Через вторгнення рашистів постраждали багато міст та сіл. Багатьом жителям нашої країни довелося терміново вимушено залишити будинки та переїхати в безпечні місця на заході України або за кордон. Це робилося поспіхом і близькі люди втрачали один одного з різних причин. Після чого зниклих людей стали шукати їхні родичі та друзі. Все це не було систематизовано і людей було важко знайти. Катерина Осадча спільно з каналом 1+1 об’єднали зусилля та створили народний проєкт з пошуку зниклих людей. У цій передачі можна побачити фотографії зниклих людей та розшукати свою сім’ю.
Катя Осадча розповіла, що для неї стало поштовхом, щоб створити таку програму. Це те, що коли вона почула історію маленького хлопчика, який був евакуйований до Хмельницького. І він знав тільки своє ім’я та мамине. Каті Осадчій стало зрозуміло, що таких історій буде кілька тисяч. Тому потім було створено телеграм канал. Необхідно, щоб дані про людину, що пропала, з потрібним прізвищем зображалася в телеграм каналі та тоді ви отримаєте автоматичне повідомлення від бота.
Катерина Осадча повідала, що зараз найбільше шукають зниклих людей з Маріуполя. Також вона сказала, що потрібно остерігатися шахраїв, які за інформацію про зниклу людину вимагають гроші. За місяць існування соціальної ініціативи “Пошук зниклих” команда Каті Осадчої допомогла знайти понад 1500 людей. Обов’язково подивіться відео, яке представлене нижче, щоб ви могли розуміти, як працює цей проєкт.

Схожі новини