Як виглядає таємний чоловік Софії Ротару, якого вона роками ховала від усіх: вусатий та з характером

Особисте життя легенди української естради Софії Ротару завжди було обговорюване, але правда про нього вийшла назовні лише згодом. Усі деталі в статті.

Особисте життя відомої української співачки Софії Ротару завжди здавалася її аудиторії зрозумілим та простим. Більше 20 років вона прожила у шлюбі зі своїм обранцем Анатолієм Євдокименко, народила єдиного сина Руслана, а після смерті благовірного зберігала йому вірність. Однак останні 10 років журналісти намагалися знайти компромат на виконавицю і таки змогли добитися результатів.

Як виглядає таємний чоловік Софії Ротару

Так, у пресі поговорюють про зв’язок Софії Михайлівни з композитором Володимиром Івасюком. Примітно, що знайомство та співробітництво з геніальним музикантом припало саме на той період, коли у житті Ротару був відсутній її майбутній чоловік Анатолій.

Як виглядає таємний чоловік Софії Ротару. Софія Михайлівна та Володимир Івасюк.

У якості доказу користувачі та журналісти використовують численні спільні фотографії молодих людей, які були зроблені у період їхніх тісних взаємовідносин. Варто відмітити, що Софія Ротару жодного разу не спростувала новину про свій імовірний шлюб з Володимиром Івасюком. І ба більше, коли з’явилася новина про її таємну дитину від композитора, вона спростувала лише її наявність.

Зараз в живих немає ні Володимира, ні Анатолія. Софії Михайлівні приписують романи, але всі вони одразу ж отримують реакцію від Руслана Євдокименко, який стверджує, що його матір самотня. Сама ж Ротару якось заявила, що має велику кількість секретів від своїх шанувальників, і готова буде їх відкрити лише тоді, коли піде зі сцени. Існує впевненість, що ці секрети варті настільки довго очікування.

Схожі новини