Подруга Притули Катерина Варнава не стримала емоцій в мережі: “Господи, та чому ж це все відбувається?”

Відома російська гумористка та екс-співведуча Сергія Притули в шоу "Хто зверху?" Катерина Варнава не стримала емоцій стосовно усього, що відбувається зараз.

Катерина Варнава — російська акторка, танцюристка, телеведуча і гумористка, яка встигла полюбитися українському глядачеві, коли замінила Ольгу Фреймут в розважальному шоу “Хто зверху?” на Новому каналі.

Тоді ревізорка перед стартом зйомок нового сезону проєкту неочікувано перейшла на 1+1, через що її стосунки з Сергієм Притулою значно погіршилися.

Довгі пошуки заміни Фреймут завершилися успішно, коли на кастинг потрапила зірка “Comedy Woman” Катерина Варнава. Цей ідеальний тандем розпався у 2017-му після того, як ведучій заборонили знаходитися в Україні через гастролі в Криму.

Попри це, Катя виступила проти того свавілля, яке російська влада влаштувала на українській землі 24 лютого. І зробила вона це відкрито, публічно і щиро, в перший же день.

Сергію Притулі приписували роман з Катериною Варнавою
Подруга Притули Катерина Варнава не стримала емоцій в мережі

Так, Варнава в Інстаграмі виклала допис, у якому зізналася, що досі не розуміє, в якому паралельному світі знаходиться, дуже хвилюється за близьких, друзів та колег.

Отримує безліч повідомлень в соцмережах як з проханнями не мовчати, так і зі звинуваченнями. Катерина не приховує — їй дуже страшно бачити відео з українських міст, вулиць і будинків. Так само страшно, як і розуміти, що є ЗМІ й люди, які радіють початку всього цього.

Подруга Сергія Притули також зауважила, що не може повірити в те, що неможливо вирішити усі розбіжності дипломатичним шляхом:

“Господи, та чому ж це все відбувається? Як зупинити весь цей хаос? Особисто я хочу тільки миру і дружби!”.

Схожі новини