Ігор Кондратюк принизив українських зірок за недостойну поведінку: “Головний селебріті, який гідно поводиться”

Знаменитий український продюсер Ігор Кондратюк прокоментував поведінку українських зірок, а також зізнався, хто зараз є його фаворитом. Усі деталі в статті.

Знаменитий український продюсер Ігор Кондратюк прославився своєю безкомпромісною критикою у сторону українських зірок, які впродовж 8 років працювали та заробляли в росії.

Зараз вони поділилися на дві групи: ті, які повернулися до витоків та підтримують україну, і ті, які вперто зберігають мовчання, не дивлячись на шквал хейту та суворість реалій.

Необхідно зазначити, що не дивлячись на складну ситуацію (адже Ігор Кондратюк разом сім’єю живе у будівлі компанії), він активно спілкується з журналістами та розповідає про своє бачення подій.

Ігор Кондратюк принизив українських зірок за недостойну поведінку

Ігор Кондратюк розповів про свої нестандартні вимоги до дружини
Ігор Кондратюк принизив українських зірок за недостойну поведінку

Так, нещодавно Ігор Кондратюк заявив, що такі співачки, як Ані Лорак та Світлана Лобода є ляльками росії.

Зокрема він знову заговорив про поведінку зірок, але на цей раз він виокремив людину, яка поводиться у такі непрості для країни часи найдостойніше. Так, Кондратюк вважає, що такою людиною є Володимир Зеленський, і його заява не є неочікуваною. Але варто відмітити, що раніше продюсер нодноразово дозволяв собі критикувати дії Президента і був незадоволений його політикою.

“Загалом головний селебріті, який веде себе гідно, це президент Зеленський”, – зазначив продюсер.

Таким чином він дав зрозуміти усім іншим представникам шоу-бізнесу, що конкуренцію з головним героєм України вони точно не витримали. Але у той самий час зірка зізнається, що інколи зривається і дозволяє собі критику у сторону Володимира Олександровича, але оточуючі вчасно його зупиняють.

Схожі новини