72-річна Алла Пугачова більше не приховує правди про зради у стосунках з Філіпом Кіркоровим: “Шкода тебе, Філіпе”

Алла Пугачова – значна фігура у шоу-бізнесових колах. Співачка змогла не лише побудувати власну блискучу кар’єру, а й привела до слави багатьох зірок, які й досі сяють на естраді. Багато-хто з колег Примадонни й досі говорить, що Алла навіть сьогодні залишається настільки впливовою артисткою, що одне її слово може або піднести когось до вершин популярності, або, навпаки, назавжди зруйнувати кар’єру.

Не дивно, що навколо Пугачової постійно крутяться різні артисти, актори, шоумени та світські левиці. Багатьох з них виконавиця довгий час вважала своїми близькими друзями, однак одна подія в її житті назавжди змінила ставлення до деяких особистостей та відкрила на них очі.

Алла Пугачова розповіла про зради
Алла Пугачова розповіла про зради

Мова йде про фестиваль “Слов’янський базар” 1994 року. Тоді всі учасники обговорювали весілля Алли зі співаком Філіпом Кіркоровим. Для Примадонни це був вже четвертий шлюб, тому багато її друзів зустріли цю новину з насмішками та щиро жартували з Кіркорова.

Пугачова розповіла, що до її новоспеченого чоловіка підходили люди, яких вона вважала друзями та всіляко намагалися зачепити його почуття:

У них були здивовані обличчя, абсолютна недовіра в очах, сміх за спиною. Дехто підходив і говорив: “Ми все зрозуміли, молодці”. Другий сказав Філіпові: “Ну, ти і синагога”. Третій підійшов, найближчий друг, і каже: “Що ж ви не попередили, я прийшов би, мені ж теж потрібна реклама”. Деякі люди просто підходили зі злістю в очах. Казали: “Шкода тебе, Філіпе. Співчуваємо. Більш страшного вибору у своєму житті ти не міг зробити”, – розповіла Пугачова у фільмі “Філіп і Алла. Чому не вийшло”.

Філіп Кіркоров і Алла Пугачова
Філіп Кіркоров і Алла Пугачова

Не зважаючи на такі коментарі зіркова пара прожила разом більше 10 років і навіть після розлучення Алла і Філіп залишилися близькими друзями.

Схожі новини