Учасник “МастерШеф” Олег Ковальчук вимушено розлучився з родиною, але на кухні з дівчатами не сумує: “Гаряче”

Саме кулінарія кардинально змінила життя Олега Ковальчука, який раніше заробляв на життя тим, що вибивав портрети на могильних плитах.

Коли чоловік вирішив серйозно зайнятися своєю формою і піти до спортзали, передивився щоденний раціон та схуд на 24 кілограми.

З тих пір герой статті полюбляє вигадувати на домашній кухні нові рецепти.

Так він і став фіналістом 6 сезону “МастерШеф”, а через кілька років повернувся на проєкт, але вже у спецсезон “МастерШеф. Битва сезонів”.

МастерШеф. Битва сезонів учасники: Олег Ковальчук
Олег Ковальчук вимушено розлучився з родиною, але на кухні з дівчатами не сумує

Зараз, як і багато колег з кулінарного шоу, Олег не сидить на місці та робить все, щоб бути корисним своїм співвітчизникам і захисникам у ці непрості часи.

“На вісім ранку заступаю і звільняюсь близько восьмої вечора. Тому що з дев’ятої комендантська година. І так щодня. Варимо борщі, каші. Їжі достатньо. Люди привозять продукти з сіл. Якщо не вистачає — кидаю історії в соцмережі, і нам допомагають. У нас спеціальні бідончики та банки, в які насипаємо і підігріваємо, щоб все було гаряче. Приїжджають щодня о третій, забирають їжу. На кухні з дівчатами, Оксаною і Танею, день пролітає швидко”, – розповів Ковальчук.

Єдине, про що зараз переймається кулінар — родина:

“Я в житті стільки пережив, що не боюсь майже нічого. Боюсь тільки за рідних. Зараз дружина та діти в безпеці, слава Богу. Зідзвонююсь з ними щодня. Стараюсь мотивувати”.

Кулінарна оборона в надійних руках, адже крім Олега годують українців зараз Микола Люлько, Павло Серветник, Пава, Олександр Білодід, Леонід Малюга та ще багато інших зірок “МастерШеф”.

Схожі новини