34-річна Леся Нікітюк розплакалася на очах всієї країни та пояснила, чому не виїхала за кордон: “Можу покинути”

За кінця лютого знаменита українська телеведуча Леся Нікітюк показала себе, не просто як артистка, а як людина з великої літери. Зірка створила координаційний центр для волонтерів, кожного дня відвідує жінок, що готують для співвітчизників, заходить в гості до малюків у притулку і не забуває розважати українців смішними піснями. Навіть важко уявити, як усе це встигає робити одна людина.

Леся Нікітюк розплакалася на очах всієї країни

Але і Леся Іванівна не залізна. Раніше вона розповідала про те, що розплакалася на очах фанатів, які хотіли взяти в неї автограф. Тоді молоді люди почали її заспокоювати і сказали, що мовляв якщо навіть Леся буде плакати, то тоді надія втрачена. Це дало телеведучій сил рухатися далі.

Леся Нікітюк розплакалася на очах всієї країни. Скріншоти особистої сторінки телеведучої

Тепер же Леся Іванівна дала ексклюзивне інтерв’ю Славі Дьоміну, в якому пояснила, звідки в неї такий бойовий дух та небажання покидати своїх співвітчизників за жодних умов.

“Люди зробили мене тою, ким я зараз є. Як я можу їх покинути?”, – пояснила Нікітюк.

Цією фразою вона дала зрозуміти, що дуже вдячна власній аудиторії за те, що вони її обрали, а також почуття зобов’язаності перед тими, хто допоміг їй стати тим, ким вона є зараз.

Нагадуємо, що не так давно Нікітюк давала інтерв’ю Дмитру Гордону, в якому закликала українських чоловіків повертатися додому, адже вона хоче вийти заміж, і в неї має бути вибір. Це зізнання розчулило її фанатів, які мріють про особисте щастя для Лесі.

Схожі новини