Батько покійної Жанни Фріске нарешті зможе спілкуватися з онукою: протистояння з Шепелєвим за опіку завершено?

Сестра Жанни Фріске Наталія виписалася з пологового будинку. 8 квітня вона народила доньку. Малятко з’явилося на світ досить великою: вагою 4470 грамів і зростом – 58 сантиментів. Нещодавно виконавиця вирушила додому із клініки. Наталя зазначила, що з нетерпінням чекає знайомства доньки з бабусею та дідусем — Ольгою та Володимиром Копиловими.

Батько Фріске став дідусем

У соціальних мережах співачка поділилася кадрами, як вона збирає речі.

Наталія Фріске народила дівчинку

“Мати до виписки готова. Залишилося дозбирати речі і нове життя», — повідомила Фріске в особистому мікроблозі.

Нагадаємо, що для співачки вагітність стала приємною несподіванкою. Її батьки були одними з перших, хто дізнався про поповнення в сім’ї. За словами артистки, Ольга та Володимир Копилови розплакалися від щастя.

“Вони найкращі бабуся і дідусь і я така рада, що вони в мене такі. Не розуміють тих, хто не хоче сидіти з своїми онуками, моїм тільки волю дай, заберуть і не віддадуть мені”, — пожартувала Наталя.

Артистка зазначила, що заздалегідь вигадала ім’я, проте розповість про нього після отримання свідоцтва про народження малюка. Наталя зізналася, що не назвала доньку на честь своєї покійної сестри. Згодом стало відомо, що дитина носить ім’я Луна.

У програмі “Ти не повіриш!” на НТВ батько співачок розповів, що вони навіть не розглядали Жанну як варіант для імені малюка. Володимир Копилов додав, що це ні до чого. Також він поділився тим, як звали б дитину, якщо у Наталії народився син. За його словами, хлопчику дали б ім’я на честь дідуся — Володимир.

Копилов повідав, що спочатку Фріске хотіла народжувати в Майамі, проте злякалася довгого перельоту, тому вирішила, що малюк з’явиться в одній із столичних лікарень. Донька співачки з’явилася на світ у пологовому будинку № 8 ДКБ ім. В. П. Деміхова у Москві.

Схожі новини