48-річний Олег Винник і Таюне не відзиваються: де перебувають зірки та чому співаків записали у партизани

Олег Винник з неймовірною співачкою Таюне у квітні пропали із медіа простору. З чим це пов'язано? У мережі з'явилося вельми нестандартне припущення.

Головний вовк країни Олег Винник завжди відрізнявся патріотичними поглядами. Він прославляв Україну у піснях та не лишився осторонь, коли настала лиха година. Втім, дуже багато лишається у фанатів запитань: чому після 24 березня артист перестав взагалі робити публікації на своїх сторінках у мережі? Навіть коментарі заборонив писати під своїми фото технічно через Інстаграм.

Те саме стосується і Таїсії Сватко. Синхронно зі співаком вона перестала ділитися світлинами онлайн з фанатами. Знаменитості пішли з публічного простору по-англійськи, без зайвих розмов.

Популярним було припущення про те, що музиканти могли теоретично виїхати у Німеччину. Олег Винник багато працював закордоном та жив достатньо, аби отримати громадянство. Тим паче у передачі “Їжа Дурнєва” знаменитий чоловік буквально підтвердив те, що мешкає здебільшого там.

48-річний Олег Винник і Таюне не відзиваються

Втім, всі здогадки побив коментар прихильниці на сторінці Таюне в Інстаграмі. Пошановувачка творчості Таїсії Сватко сумує по творчості улюблениці та пише наступне:

“Куди ж ви з Олегом пропали?.. Хоч одне фото для фанатів зробіть. У партизани пішли чи що”

48-річний Олег Винник і Таюне не відзиваються

Проте, співачка лишила звернення користувачки мережі без уваги. Так і тримають інтригу улюблені артисти мільйонів українців про свої нинішні справи. Сподіваємося Олег і Таїсія – у безпечному місці та дуже скоро порадують нас своїми новими композиціями.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини