35-річний Андрій Бєдняков не стримав сліз, розповідаючи про Маріуполь: Наталя Мосейчук розплакалася разом з ним

Український телеведучий та зірка шоу "Орел і Решка" Андрій Бєдняков надзвичайно сильно переживає сучасні події в Україні, адже сам він родом із Маріуполя.

Андрій Бєдняков – телеведучий, який прославився завдяки шоу про подорожі “Орел і решка”. Він об’їздив близько сотень країн світу, однак завжди прославляв рідне місто – Маріуполь. Зараз він надзвичайно сильно переживає ситуацію в Україні, адже після повномасштабного вторгнення росіян на територію України, його мала батьківщина залишилася практично зруйнованою.

Бєдняков у прямому ефірі поспілкувався з журналістами ТСН на “1+1” про своє рідне місто Маріуполь, у якому він виріс. Зараз цей населений пункт на Донеччині знаходиться у блокаді, а за свідченням мера – Маріуполь наразі не є придатним для життя після атак росіян. Говорячи про малу Баткьівщину Андрій пустив сльозу, після чого емоцій не стримали й ведучі – Наталія Мосейчук та Наталія Островська.

Андрій Бєдняков влаштував аукціон
Андрій Бєдняков 

Відео, на якому ведучий “Орла та Решки” плаче зі своїми колегами, опублікували на YouTube-каналі ТСН. Бєдняков, який з 24 лютого втратив не лише батьківський дім, а й маму, зізнався, що постійно думає про Маріуполь та тих, хто там залишився.

“Я читаю всі ці новини 24/7. Боже, починаю говорити і просто… Те, що зараз відбувається у моєму рідному місті, неможливо описати словами. Не було часу, щоб я не думав про нього, про своїх друзів, про свою сім’ї, яка вже виїхала, але багато друзів досі там залишаються”, – сказав Бєдняков

Зірка “Орла і решки також відзначив”, що у перші дні ситуація в Маріуполі була стабільною, однак раптово його родина просто перестала виходити на зв’язок.

“Близько місяця я їх взагалі не чув. А потім через знайомих я дізнався, що вони живі. Мені розповіли, що все нормально, вони готують на вулиці, розпалюють багаття, зливають із батарей воду. Моя особиста історія, історія моєї родини не головна, найголовніші історії тих людей, які зараз досі залишаються в Маріуполі. У місті, яке є форпостом України! У місті, яке тримає всю Україну! Я навіть уявити не можу, що там зараз відчувають люди”, – поділився ведучий.

Схожі новини