48-річний Андрій Данилко зізнався, чи дійсно ховається від людей через раптове облисіння: “Увесь час у шапці”

Відомий український артист Андрій Данилко вперше розповів, чи дійсно він ховає за головними уборами лисину. Усі деталі в нашій статті.

Усе своє свідоме життя Андрій Данилко виступав на сцені у ролі провідниці середніх років. Вєрка Сердючка щільно увійшла у наше життя, і уявити естраду без неї просто неможливо. Варто відмітити, що співак самого початку віддав перевагу дивним головним уборам замість перук.

У звичайному житті він з’являється перед людьми також у кепках та шапках, унеможливлюючи ситуацію, у якій його фанати могли б побачити його розкішну шевелюру.

Андрій Данилко зізнався, чи дійсно ховається від людей через раптове облисіння

Андрій Данилко сказав, що йому не віриться, що Лобода щиро записала ролик зі сльозами на очах
Андрій Данилко зізнався, чи дійсно ховається від людей через раптове облисіння

Варто відмітити, що архівних фотографіях помітно — Андрій Данилко мав прекрасне волосся. Втім, зараз аудиторія підозрює, що він не просто так ховає цю частину себе від аудиторії. Руками ходять чутки про те, що артист облисів.

Нещодавно Андрій дав ексклюзивне інтерв’ю телеканалу Україна, в якому розповів, чи відповідають дійсності ці чутки. Так, Данилко заявляє, що в нього дуже швидко відростає волосся і насправді усе не так, як сприймають його шанувальники.

“Один час питали, а чого він весь час у шапці ходить? Напевно, він лисий. А у мене волосся так швидко росте. Клянуся!” – сказала Данилко.

Звісно, Андрій Данилко як завжди відповів таким чином, що незрозуміло це жарт чи правда. Нагадуємо, що Вєрка Сердючка залишилася в Києві і увесь цей час перебувала у центрі міста. Данилко не збирається покидати України і усім журналістам говорить, що це його дім, і вигнати його з нього чи змусити тікати не вийде.

Схожі новини