46-річна Падалко розповіла, чому її чоловік Єгор Соболєв посварився з батьками, які мешкають у сусідній країні

Після 24.02.2022 року світ змінився. Більшість демократичних країн засудили дії росії щодо України. Змінилися думки не просто у людей, а й навіть родичі стали ставитись по-іншому один до одного

Події, що відбулися в Україні після 24 лютого 2022 року, змусили багатьох людей у ​​нашій країні та в усьому світі переглянути своє ставлення до російської федерації та росіян загалом. Люди стали по-іншому ставитися до цінностей життя та самого життя. Багато хто змінив свої пріоритети. Ці події в Україні торкнулися і представників шоубізнесу, як українських, російських та міжнародних. Нещодавно Марічка Падалко розповіла, що сталося між чоловіком Єгором Соболєвим та його батьками, які проживають у сусідній росії.

Марічка Падалко
Марічка Падалко констатує, що мати її чоловіка переживала за свого сина і бажала їм, щоб у них було все добре

Щойно розпочалися події в Україні 24 лютого 2022 року Марічка Падалко повідомила батькам її чоловіка, що Єгор Соболєв пішов захищати нашу країну. Адже для будь-яких батьків найголовніше, щоб їхні діти перебували у безпеці та були здоровими. Марічка Падалко написала мамі Єгора Соболєва, щоб вона за нього молилася. Марічка Падалко констатує, що мати її чоловіка переживала за свого сина і бажала їм, щоб у них було все добре. Однак після того, як Єгор Соболєв далі спілкувався зі своїми батьками, то зауважив, що вони зовсім не засуджують росію за її дії щодо України. Після того, що Єгор Соболєв побачив в Ірпені, він розповів це батькам, однак вони знову не засудили росію. І тоді Єгор сказав, що більше не буде спілкуватися з батьками та написав їм та їхній країні прокляття. Марічка Падалко дуже здивувалася як Єгор спілкувався зі своїми батьками. Далі Єгор Соболєв сказав, що не спілкуватиметься з батьками, поки вони не покаються як громадяни росії. Це правильне рішення!

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини