Григорій Решетнік вперше показав своїх батьків: скромниця-мама і брутальний батько в шкіряній куртці

Відомий український телеведучий Григорій Решетнік вперше показав своїм шанувальникам, як виглядають його батьки. Усі деталі дізнайтеся в нашій статті.

Відомий український телеведучий Григорій Решетник наприкінці лютого прийняв рішення вивезти свою кохану дружину Христину та трьох маленьких синів до Івано-Франківська. Там на них чекали батьки дівчини.

8-річний син Григорія Решетніка щоранку питає у мами, коли закінчиться війна
Григорій Решетнік вперше показав своїх батьків

Журналіст неодноразово зізнавався, що мріяв одразу ж повернутися до Києва, але його сім’я наполягала на тому, щоб він залишився разом з ними. Як відповідальний голова сімейства, він прийняв рішення підтримувати кохану та спадкоємців. Варто відмітити, що його батьки, які все життя прожили в Миколаєві також опинилися в Івано-Франківську, вочевидь у будинку сватів.

Григорій Решетнік вперше показав своїх батьків

Раніше телеведучий не показував своїх рідних широкій аудиторії, але ця Пасха стала виключенням. Так, нещодавно на особистій сторінці Григорія Решетніка в соціальній мережі Instagram з’явилося декілька кадрів з його батьками.

Варто відмітити, що рідні люди телеведучого складають дуже приємне враження. Мати одягнена вельми скромно та зі смаком, а батько, вочевидь віддає перевагу хуліганському стилю, який включає вироби зі шкіри.

Нагадуємо, що не так давно Григорій Решетнік зізнався, що прийняв рішення повністю перейти на українську мову. Раніше чоловік спілкувався російською, так як народився у російськомовному містечку. З дружиною він також спілкувався рідною мовою, поки вона говорила солов’їною. Зараз родина, здається, повністю перейде на українську.

Також пара одразу ж повернулася до Києва, як тільки з’явилася така нагода. Однак ця поїздка принесла більше болю, ніж радості.

Схожі новини