68-річна Лайма Вайкуле рознесла Симоньян: пропагандистка натякнула, що Максим Галкін надає перевагу чоловікам

Пропаганда в росії не зупиняється ні перед чим, щоб очорнити представників шоубізнесу, які не бояться казати правду про Україну. Наразі від цієї пропаганди постраждали Максим Галкін та Алла Пугачова

Події, що відбулися в Україні після 24.02.2022 року, змінили світ назавжди. Усі країни побачили, що являє собою сучасна росія. Громадян росії вже сприймають ізгоями за дії їхнього керівництва стосовно України. Прощення такого немає і не буде. Проти росії введені санкції, які торкнулися її економіки та простих росіян. А далі буде ще гірше. Ця економічна санкційна ковзанка пройдеться по всій росії. Це їм через те, що вони творять в Україні. Проте російська пропаганда намагається перевернути все з ніг на голову. Пропагандистка Симонян, лояльна до керівництва Росії, звинуватила Максима Галкіна та Аллу Пугачова. Симонян у своєму виступі вигадала, що Максим Галкін дуже любить чоловіків і одружився з Аллою Пугачовою, щоб збагатитися. Симонян виступила після того, як Максим Галкін розкритикував росію за те, що вона творить в Україні починаючи з 24 лютого 2022 року. Співачка Лайма Вайкуле відреагувала на заяву російської пропагандистки Маргарити Сімоньян. Лайма Вайкуле не промовчала і назвала пропагандистку нерукостислою. Лайма Вайкуле сказала: “Я дуже приблизно знала, хто така Сімоньян. Тепер знаю”. Лайма Вайкуле звернулася безпосередньо до Маргарити Симоньян та звернула увагу на професійну неспроможність пропагандистки. Як сказала Лайма Вайкуле – це підлі комарині укуси. Для інформації: Лайма Вайкуле та Алла Пугачова дуже давно дружать. Як раніше заявив Максим Галкін, що після його критики в соцмережах російських дій щодо України, на нього почалося цькування і тому йому з родиною довелося виїхати до Ізраїлю.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.