37-річна Тіна Кароль показала дорослого сина від Євгена Огіра: стрункий красень зі спортивною статурою, копія тата

Українська співачка поділилася з шанувальниками фотографією 13-річного сина, який навчається у Лондоні. Щоб побачити нові кадри зірки - читайте далі.

Тіна Кароль самостійно виховує сина Веніаміна від свого колишнього продюсера Євгена Огіра. Чоловік артистки пішов із життя у 2013 році після затяжної боротьби з онклогією. З того часу тема особистого життя для Кароль стала табу.

Виконавиця рідко публікує фото зі спадкоємцем. Проте у річницю смерті чоловіка, зірка вирішила поділитись як архівними, так і новиим фото.

Тіна Кароль показала дорослого сина
Тіна Кароль показала дорослого сина

Відомо, що Веніамін навчається в елітному навчальному закладі у Лондоні. Також хлопчик грає на фортепіано та барабанах, захоплюється фехтуванням, регбі та ходить на карате.

У своєму особистому блозі Кароль опублікувала два фото сина. На одній світлині хлопець позує у шкільній формі, а на іншій – у кімоно для карате, на якому є емблема прапору України.

Тіна Кароль показала фото сина
Тіна Кароль показала фото сина

“Все зможемо подолати. Ти створений переможцем, бо made in Kyiv, Ukraineю Правильні кольори – міцне майбутнє”, – написала зіркова мама.

Що відомо про особисте життя Тіни Кароль?

Тіна Кароль вийшла заміж у 2008 році за свого продюсера Євгена Огіра. Саме після початку роботи з них її кар’єра почала стрімко зростати, а кожен новий трек става хітом. Пара обвінчалася у Києво-Печерській лаврі, а в листопаді 2008-го Тіна подарувала коханому сина Веніаміна.

Тіна Кароль та Євген Огір
Тіна Кароль та Євген Огір

У 2013 році Євген пішов із життя після затяжної боротьби з раком шлунка. Усі ці 9 років Кароль абсолютно нічого не розповідала шанувальникам про особисте життя. Їй припусували романи зі співаком Даном Баланом і навіть із олігархом Ігорем Коломойським, проте жодного разу ці домисли не підтвердилися.

Схожі новини