33-річний Олег Кензов виступатиме на концерті російської співачки в Німеччині: “Припиніть робити з мене ворога”

У мережі почав поширюватися рекламний відеоролик концерту російської артистки Олі Бузової в Німеччині. В ньому зазначалося, що на одній сцені з росіянкою виступить учасник українського “Х-фактору” Олег Кензов.

Через це артистові почало “прилітати” від його шанувальників. Користувачі мережі буквально засипали Кензова негативними коментарями – адже 24 лютого росія розпочала повномасштабне вторгнення на територію України. З того часу більшість вітчизняних артистів навідріз відмовилися від співпраці з російськими “колегами” та в цілому заявили про вихід із російського концертного ринку.

Олег Кензов
Олег Кензов

Тож після отриманих коментарів Олег Кензов звернувся до шанувальників та заявив, що жодних виступів з Бузовою у нього не відбудеться. За словами виконавця, зараз він активно займається волонтерською діяльністю, а також витрачає особисті заощадження на допомогу українцям. Він також повідомив, що доставляв гуманітарну допомогу у Бородянку.

“Це тур триває з 2019 року. Рекламодавець оплатив рекламу чи то наперед, чи я не знаю. З’ясовуємо, чому досі крутиться ця реклама. Ви бачили мене у турі? Тому перестаньте з мене питати, чекати пояснень, робити з мене ворога. Я ніде не виступав. Коли я роблю щось добре, про це завжди замовчують. Будьте спокійні, жодного туру з Бузовою не буде. Зверніть увагу на дату. Ролик у Youtube викладено пів року тому, на моєму каналі”, – заявив Олег Кензов в особистому блозі.

Окрім того, на сторінці співака є фото з Івано-Франківська – на заході України артист займався зборов гуманітарного допомоги, яку далі передав у гарячі точки.

Схожі новини