Вакарчук зустрів на передовій Колю Сєргу, від якого прийшов у захват: і співали, і квантову механіку обговорювали

Ось вже третій місяць в Україні триває війна, яку розв’язала росія . У ці нелегкі часи український народ як ніколи згуртувався, змінилося відношення і до багатьох представників шоу-бізнесу.

Артисти дають благодійні концерти, збираючи кошти на потреби армії та гуманітарну допомогу, піднімають бойовий дух співвітчизників, привертають увагу світової спільноти до ситуації в країні, а також поповнюють ряди ЗСУ і територіальної оборони.

Так, фронтмен гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук доєднався до збройних сил і отримав завдання їздити по Україні та надихати людей своєю творчістю, причому навіть в гарячих точках.

Святослав Вакарчук записався до лав Збройних сил України
Вакарчук зустрів на передовій Колю Сєргу, від якого прийшов у захват

Екс-ведучий шоу “Орел та Решка” Коля Сєрга теж став на захист рідної неньки Одеси і зі зброєю в руках демонструє свою любов до Батьківщини.

Вакарчук зустрів на передовій Колю Сєргу, від якого прийшов у захват
Вакарчук зустрів на передовій Колю Сєргу, від якого прийшов у захват

Музиканти особисто зустрілися на службі, про що стало відомо з Інстаграму Вакарчука, який опублікував спільне фото з Миколою і зізнався — він у захваті від колеги:

“Коля для мене людина-відкриття! Справжній одесит з великим українським серцем! До речі, вчора весь вечір обговорювали квантову механіку. Українською мовою, звичайно”, – підписав кадр Святослав.

Шанувальники у коментарях почали ділитися рядками з відомих пісень співаків, а також засипали їх компліментами:

  • “Які прекрасні мужні українські патріоти хлопці”;
  • “Я не здамся без бою!”;
  • “Приємно бачити вас удвох, мужніх, сміливих, талановитих, хоробрих”.

Схожі новини