Як виглядає перший чоловік 41-річної Тоні Матвієнко: помилка, яку співачка здійснила, будучи зовсім юною

Відома українська співачка Тоня Матвієнко вперше вийшла заміж, будучи зовсім юною. Як виглядав її перший чоловік, дізнайтеся в нашій статті.

Тоня Матвієнко прославилася у той момент, як її історія кохання з Арсеном Мірзояном досягла свого піку. Втім, зірка, насправді мала досвід серйозних стосунків у вельми юному віці. Вже в 17 років вона стала мамою.

Як виглядає перший чоловік 41-річної Тоні Матвієнко

Так, спадкоємиця легендарної династії Матвієнко розповідала, що її перші серйозні стосунки вадко назвати зразковими.

Про свого першого чоловіка артистка практично ніде не згадує. За її словами, вони розійшлися неспокійно, зі скандали і навіть через багато років навіть не вітаються один з одним.

Дочка Тоні Матвієнко Уляна розповіла про особисте життя мами
Як виглядає перший чоловік 41-річної Тоні Матвієнко

Тоня приховує його ім’я, тому знайти фото першого обранця Матвієнко практично нереально. Проте можна подивитися на першу доньку артистки Уляну, яка, за словами самої виконавиці, схожа на тата.

На щастя, другі стосунки співачки виявилися куди успішнішими за перші. Зірка не приховує, що дуже задоволена тим, як склалася її доля. І навіть коли мережу ширяться чутки про її розлучення з Мірзояном, вона завжди їх спростовує, заявляючи, що хейтери не дочекаються такого розвитку подій.

Коли артистка закохалася у свого колегу, він був одруженим. Але це зовсім не завадило їм побудувати міцну сім’ю. Арсен залишив колишній дружині усі гроші та майно, і перебрався до коханої, будучи бідним. Мама Тоні Ніна Митрофанівна люб’язно надала їм дах над головою. І лише зараз пара готова переїхати до власної квартири, яку вони придбали не так давно. В Уляни також з’явився вітчим, який замінив її батька.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини