Як виглядає таємний син Ольги Фреймут, якого вона довгі роки ретельно ховає від публіки: “Гордо, гірко і боляче”

Ведуча Ольга Фреймут – не лише успішна теледіва, а й любляча багатодітна мама. Від перших стосунків з британцем на ім’я Ніл Фреймут народила старшу доньку Злату, яка носить прізвище батька – Мітчел. Зараз дівчинка мешкає з мамою, а з батьком спілкується досить рідко, в основному за допомогою соціальних мереж. Нещодавно Злата вирішила вступати на навчання в Америці.

Ольга Фреймут з донькою Златою
Ольга Фреймут з донькою Златою

Ще двох дітей, доньку Євдокію та сина Валерія, Ольга подарувала генеральному директору “Нового каналу” Володимиру Локотку, з яким мешкає й зараз у щасливому шлюбі. Нещодавно сина пари відсвяткував свій 6 день народження, на цю честь його зіркова мама поділилася рідкісним фото, на якому вона обіймає хлопчика.

В описі під знімком вона згадала яким був цей день рівно 6 років тому, коли телеведуча народжувала хлопчика.

“Шість років тому київський ранок був ласкавим, я згадую його в деталях, до шелесту листя в нашому саду, до посмішки тата, коли він взяв тебе на руки в пологовій кімнаті”, – згадала Фреймут.

Телеведуча зазначила, що вона разом зі своїми дітьми була змушена покинути рідний дім через повномасштабне вторгнення росії на територію України, тому її син у свої 6 років загадав на свято миру і повернення додому.

“Вчора ти по-дорослому попросив нас: “Я так чекаю сюрпризу, щоб Україна на мій день народження перемогла”. Це прохання я переадресовую Небесам. Мами України, нам сьогодні гордо, радісно, гірко, боляче. Але ми щасливі, ми виховуємо гідних синів і дочок! Скоро знову по Україні пролунає дитячий сміх, ми зберемося великими сім’ями за щедрим столом. І буде перемога”, – написала Ольга Фреймут.

Схожі новини