Середа, 3 Березня, 2021

У кого більше: Леся Нікітюк і Оля Полякова помірялиcя принадами

Українські красуні вирішили позмагатися найкращими частинами тіла.

В українському шоу-бізнесі чимало ефектних красунь і дві з них вирішили помірятися…ногами. Як ви вже здогадалися, це телеведуча Леся Нікітюк і “Королева ночі” Оля Полякова.

Обидві зірки часто виставляють напоказ одну з найкращих своїх частин тіла. На знімках у мережі Леся Нікітюк фотографується так, щоб було видно її довгі ноги. На одному зі знімків телеведуча позує на стільці у самомій лише джинсовій куртці оверсайз, виставивши одну ногу. Ви ж зрозуміли, на що звернули увагу підписники Лесі.

Довгі ноги Лесі Нікітюк
Довгі ноги Лесі Нікітюк

Ноги ведучої зібрали стільки компліментів, скільки не збирав, мабуть, ніхто з зірок. Коментуючи знімок, прихильники зауважили, що принади Лесі змушують понервувати Олю Полякову. Пораділи шанувальники і тому, що зірка виставила лише одну ногу, бо, за їхніми словами, дві розкоші чоловіки точно не витримають.

Після такої фотосесії Леся не стрималася і виклала ще серію знімків з відпочинку у Туреччині, де фоловери зірки знову звернули увагу на її ноги.

Леся Нікітюк і її нескінченні ноги
Леся Нікітюк і її нескінченні ноги

Під знімком шанувальники теледіви порадили Лесі не показувати знімки Олі Поляковій, бо ще засмутиться.

До чого тут співачка? А до того, що до появи Лесі у неї був титул власниці найдовших ніг в українському шоу-бізнесі.

Ноги Олі Полякової
Ноги Олі Полякової

Відомо, що зріст довгоногих красунь однаковий і становить 180 см. А от довжину ніг засвітила лише Оля Полякова і становить 127 см. Свою довжину ніг Леся Нікітюк поки не розсекретила, але вже видно, що ніжки у ведучої довші.

У будь-якому випадку, обидві зірки довгоногі красуні, а статус – приємний бонус.

Поділіться статтею

Українські зірки

Дружина Дзідзьо розповіла історію 20-річних стосунків з артистом та повідала правду: “Чоловік уходить”

Ярослава була роками у тіні свого чоловіка. Нарешті дружина Дзідзьо вийшла з тіні та розповіла шокуючі подробиці особистого життя.
Ольга Фреймут

Чому Ольга Фреймут виховує старшу дочку Злату одна та куди подівся її батько-британець

Оля Фреймут добилася слави та визначної кар'єри. Материнство їй також під силу. Про це свідчить хоча б те, що вона сама виховала свою старшу доньку.

Популярне

Останні новини