Зреклася родичів, чергувала на цвинтарі: кохання звело з розуму Софію Ротару та перевернуло життя її близьких

Близько 20 років тому відома українська співачка Софія Ротару поховала свого єдиного чоловіка Анатолія Євдокименка. Як це було, дізнайтеся в нашій статті.

Знаменита українська співачка Софія Михайлівна Ротару більше 40 років перебувала у шлюбі з Анатолієм Євдокименко, з яким познайомилася у юності. Їхнє кохання не здавалося якимось особливим, не вражало своєю витонченістю та бурхливістю, але смерть чоловіка видала справжні почуття Примадонни.

Кохання звело з розуму Софію Ротару та перевернуло життя її близьких

Софія Ротару кардинально змінила образ
Кохання звело з розуму Софію Ротару та перевернуло життя її близьких

Артистка прекрасно знала, що здоров’я її благовірного здає. Тому усіма силами намагалася приділити йому якомога більше уваги, відмовлялася від гастролей, увесь свій час присвячувала саме йому.

За першим інсультом послідував другий і чоловік пішов з життя. Це було велике горе для сімейства. Смерть коханої людини боляче вдарила по ній. Спочатку співачка взагалі не відходила від могили покійного чоловіка, віддалившись від усіх родичів. Лише завдяки підтримці сина Софія знайшла сили повернутися на сцену. Варто відмітити, що знаменитість досі не може змиритися.

Так, її спадкоємцю довелося відмовитися від власних мрій заради того, щоб мама змогла повернутися на сцену. Він посів місце свого батька. Став головою родини та бізнесу. Зосередив у своїх руках абсолютно все, і це дало сили Софії Михайлівні продовжувати виступати.

За останні 20 років Софія Михайлівна так і не знайшла іншого супутника життя, повністю віддавши себе скорботі. І хоча преса звинувачує зірку у коханні до власного охоронця-водія, Ротару до цього немає діла. Адже до пустих балачок вона звикла.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини