Олексій Суханов засудив Федишин, Лисицю та все українське журі на Євробаченні: “Важливо пам’ятати про вдячність”

Відомий український телеведучий Олексій Суханов публічно присоромив членів журі від України на пісенному конкурсі "Євробачення-2022" за їхні оцінки представникам Польщі.

Євробачення у 2022 році стало історичним для України, адже саме представники нашої країни здобули перемогу — гурт Kalush Orchestra з піснею “Stefania” набрав найбільшу кількість балів з великим відривом від усіх учасників конкурсу. Президент Володимир Зеленський впевнений, що це лише перша перемога, незабаром станеться і друга — над російськими окупантами.

Не встиг народ натішитися тріумфу, як в центрі гучного скандалу опинилися члени українського журі — Ірина Федишин, Вадим Лисиця, Андрій Капраль, Андрій Яцків та Лук’ян Галкін. Як не дивно, але представник Польщі отримав від України 0 балів, хоча саме ця країна надає найбільшу підтримку українцям з моменту повномасштабного російського вторгнення.

За словами Федишин, вона й сама була ошелешена результатами голосування, оскільки від себе поставила високу оцінку, однак система дала збій. Вадим Лисиця так само заперечив, що вони не дали найближчому сусіду жодного балу.

Ользі Сумській довелося вибачатися за Ірину Федишин та інших членів журі на Євробаченні-2022
Олексій Суханов засудив Федишин, Лисицю та все українське журі на Євробаченні-2022

Своєю думкою з цього приводу поділився ведучий програми “Говорить Україна” Олексій Суханов:

“Зараз вся країна змушена червоніти. Це суцільний сором. Для кожної української людини в цей нелегкий момент дуже важливо пам’ятати про вдячність”, – висловився Суханов.

Ведучий ток-шоу "Говорить Україна" Олексій Суханов
Олексій Суханов засудив Федишин, Лисицю та все українське журі на Євробаченні-2022

Варто зауважити, що народне голосування дало Польщі максимальні 12 балів, тому українців неабияк обурили результати суддівського оцінювання польського представника.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини