Олександр Педан вийшов у місто з маленькою дитиною на руках: показав сина, якого народила не його дружина

Знаменитий український телеведучий Олександр Педан щасливо одружений та виховує двох дітей. Що в мене вдається поєднувати сімейне життя та успішну телевізійну кар’єру. І ба більше, знаменитість навіть встигає спілкуватися зі своїми шанувальниками за допомогою власного блогу в соціальних мережах.

Олександр Педан показав своє Z-татуювання
Олександр Педан вийшов у місто з маленькою дитиною на руках

Олександр Педан вийшов у місто з маленькою дитиною на руках

Так, саме завдяки життю онлайн фанати Олександра мають можливість побачити ті її сторони, які він не може показати в ефірі. Зокрема, дуже часто він хизується саме взаємодєю зі своїми дітьми: зі старшою донькою, з якою він постійно створює нові проекти, а також маленьким сином Maріком, який не дає йому розслаблятися.

Втім, у житті чоловіка є ще один важливий хлопчик. Це його хрещений син, якому він також дарує свою увагу. Нещодавно він показав хлопчика на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, коли йшов по вулиці міста з дитиною на плечах.

Олександр Педан вийшов у місто з маленькою дитиною на руках. Скріншот особистої сторінки телеведучого

Дитина, вочевидь, дуже комфортно почувається у компанії хрещеного батька, а це означає, що шоумен встановив з хлопчиком довірливі стосунки.

Нагадуємо, що не так давно Олександр Педан повідомляв, що був вимушений вивести своє татуювання Z, та поверх зробити інший малюнок. Телеведучий був дуже засмучений, адже це татуювання було пов’язано з його досягненнями у житті, втім поставився до цього з розумінням, адже реалії змінюються.

Схожі новини