67-річний батько Тіни Кароль пішов захищати Україну, хоча мав змогу виїхати за кордон: “Сприйняти було нелегко”

24 лютого росія розв’язала повномасштабну війну проти українського народу, поцілюючи ракетами не лише в об’єкти військової інфраструктури, а й в мирні будинки, мирних людей. Ця ситуація неабияк згуртувала українців. Сьогодні кожен, хто має змогу, робить все для наближення перемоги.

Співачка Тіна Кароль наразі збирає за кордоном мітинги, дає благодійні концерти, боронить інформаційний фронт, щодня нагадуючи світу, що переживає її Батьківщина.

Тіна Кароль у жовто-блакитній сукні з мегарозрізами ошелешила округлостями
Батько Тіни Кароль пішов захищати Україну, хоча мав змогу виїхати за кордон

З інтерв’ю артистки французькому виданню TV Magazine стало відомо, що її 67-річний батько Григорій Самойлович не схотів виїздити за кордон і залишився боронити Україну, хоча за віком вже не військовозобов’язаний:

“Батько мав змогу виїхати з країни в 67 років, але він виявив бажання залишитися, щоб захищати Україну. Він приєднався до добровольців територіальної оборони. Це його рішення. Сприйняти це було нелегко”, – зізналася Тіна.

Родина Тіни Кароль
Батько Тіни Кароль пішов захищати Україну, хоча мав змогу виїхати за кордон

А єдиний син Кароль Веніамін, якому зараз 13 років, проявив велике серце, коли особисто поїхав зустрічати українських біженців у Варшаві та купив дітям солодощі за власні збереження.

Мамою Тіна стала у шлюбі зі своїм продюсером Євгеном Огіром. У 2013-му він помер від раку шлунку, тож співачці довелося самостійно виховувати спадкоємця, і схоже, що їй вдалося виростити з нього справжнього чоловіка — чуйного, доброго і готового прийти на поміч нужденним.

Детальніше про життя Тіни Кароль після смерті Євгена Огіра дізнавайтеся в наступному відео:

Популярне зараз

Схожі новини