Фіналіст “Холостячки-2” Дмитро Шевченко після відмови Огнєвіч обзавівся тещею: Катя Шеффер показала свою маму

Фіналіст 2 сезону романтичного реаліті "Холостячка" Дмитро Шевченко, якому Злата Огнєвіч відмовила, вже налагодив своє особисте життя і майже обзавівся тещею.

Глядачі Холостячки з неабияким захватом спостерігали за побаченнями Злати Огнєвіч і Дмитра Шевченка в рамках проєкту, адже вони були сповнені обіймами, поцілунками, обговореннями планів на спільне майбутнє.

Словом, фанати пророкували перемогу саме Дімі, однак у фіналі співачка обрала Андрія Задворного, стосунки з яким протрималися усього півтора місяці, причому не Злата пішла від обранця, а він від неї.

Дізнавшись про це, публіка сподівалася, що тепер Огнєвіч дасть другий шанс Шевченку, проте він страждав за холостячкою недовго. Вже на пост-шоу “Як вийти заміж. Життя після проєкту” Дмитро зізнався, що зав’язав роман з іншою жінкою. Ба більше, вона виявилася сусідкою Злати не лише по будинку, а й по під’їзду.

Як виглядає син програвшого фіналіста Холостячки-2 Дмитра Шевченка
Дмитро Шевченко після відмови Огнєвіч обзавівся тещею

Обраницею Шевченка стала співачка Катерина Шеффер, яка брала участь у 1 сезоні “Холостяка”. Заради неї чоловік навіть переїхав зі Львова до Києва.

Свої відносини пара спершу приховувала, оскільки цього потребував контракт з СТБ, а коли необхідність в цьому відпала, вони нарешті почали ділитися спільними фото і відео в соціальних мережах.

Дмитро Шевченко після відмови Огнєвіч обзавівся тещею

Як виглядає нова теща фіналіста Холостячки-2 Дмитра Шевченка

Кохана Діми виклала в Інстаграм світлину зі своєю мамою, яка в майбутньому може стати тещею фіналіста Холостячки:

“Найкраща матуся у світі! Люблю тебе дуже!”, – звернулася Катерина до мами.

Дмитро Шевченко після відмови Огнєвіч обзавівся тещею
Дмитро Шевченко після відмови Огнєвіч обзавівся тещею

Виглядає вона дуже моложаво і доглянуто — ось від кого Шеффер успадкувала таку красу.

Популярне зараз

Схожі новини