37-річний Володимир Остапчук показав переписку з екс-дружиною: чому Олена Войченко не дає спілкуватися з дітьми

Володимир Остапчук розлучився зі своєю дружиною Оленою Войченко, але історію відносин не завершено. Спільні діти, які проживають з їхньою мамою, стали причиною нового етапу з'ясування стосунків.

Історія кохання Володимира Остапчука та Олени Войченко спершу була схожа на справжню казку. Вони палко закохалися у дуже молодому віці, пройшли весь шлях становлення у дорослому житті, але попри 13 років шлюбу, таки розлучилися.

Володимир Остапчук зізнався, що втратив двох дітей
37-річний Володимир Остапчук показав переписку з екс-дружиною

У подружжя лишилося двійко дітей: дочка Емілія та син Еван-Олександр. Нині шоумен проживає у шлюбі з новою дружиною. Її звати Христина Горняк, а побралася пара у жовтні 2020 року.

Втім, з колишньою ведучий досі не може повністю обірвати зв’язки, адже саме вона виховує його двох улюблених діток. Володимир дуже сумує за сином та дочкою, але навіть не може поговорити з ними телефоном.

Про це Остапчук розповів у сторіз у себе в Інстаграмі. Чоловік показав переписку з екс-дружиною, за якою видна кількість пропущених дзвінків та повідомлень, які Олена лишила без відповіді.

37-річний Володимир Остапчук показав переписку з екс-дружиною

Шоумен звернув увагу, що дійсно дзвонив о 3-й ночі, але так, як його колишня з дітками зараз у Канаді, то за їхнім часом – це лише 8 година вечора.

Нагадаємо, що раніше Володимир також поділився з фанатами своїм найбільшим болем: виявляється, він цілих 3 місяці не бачив малюків. Попрощався востаннє з сином та дочкою чоловік на кордоні, а згодом не зміг навіть зідзвонитися. Остапчук відчуває, що Емілія з Еваном також непросто переживають розлуку з батьком. Тим паче, що вони й до цього переїзду жили лише з мамою. Сподіваємося, їхні мама з татом скоро порозуміються.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини