У чому виходили заміж Надя Дорофєєва, Настя Каменських і Тіна Кароль: ТОП-5 весільних нарядів українських зірок

Надя Дорофєєва

Весільна сукня Наді Дорофєєвої
Весільна сукня Наді Дорофєєвої

Прихильники Наді Дорофєєвої вважають її іконою стилю — артистка не боїться експериментувати з образами, змішувати різні стилі та використовувати яскраві кольори у повсякденному житті. Однак для свого весілля з екс-чоловіком Володимиром Дантесом співачка обрала плаття в стилі мінімалізм. Головною родзинкою образу стали аксесуари — металічні браслети та пояс, а також довга фата.

Тіна Кароль

Тіна Кароль у день весілля
Тіна Кароль у день весілля

Тіна Кароль у день свого весілля була найщасливішою людиною у світі — так сама співачка говорила багато разів. Для цього дня Тіра обрала досить оригінальну сукню — молочного кольору з бандажним верхом. Цікавими елементами весільного плаття Кароль були рюші знизу та каміння в зоні декольте.

Іванна Онуфрійчук

Весільна сукня Іванни Онуфрійчук
Весільна сукня Іванни Онуфрійчук

Іванна Онуфрійчук разом зі своїм чоловіком, казахстанським мільярдером Алмазом, відгуляла два весілля — одне на Мальдівах, а інше у Києві. Саме “київська” сукня телеведучої надзвичайно вразила прихильників Іванни. Надзвичайно довга та пишна сукня займала більшу частину приміщення для святкування. Однак сама Онуфрійчук виглядала, неначе з казки.

MamaRika

Весільна сукня MamaRika
Весільна сукня MamaRika

MamaRika разом зі своїм чоловіком, комедії антом Сергієм Середою, зіграла таємне весілля на берегу океану в Таїланді. Для церемонії артистка обрала цікаву мереживну сукню з довгим та широким рукавом. На відміну від більшості наречених, співачка не одягла фату.

Настя Каменських

Настя Каменських у весільній сукні
Настя Каменських у весільній сукні

Настя Каменських для головного дня у своєму сімейному житті обрала класичну, проте стильну сукню, а також доповнила її довгою фатою, яка прикривала її обличчя.

Схожі новини