Педан поставив під питання повернення Сергія Притули у шоу “Хто зверху”: “Не зможеш розважати людей”

Олександр Педан сколихнув мережу своїми думками стосовно участі Сергія Притули у розважальних шоу після війни. Що про це думає друг телеведучого, дізнайтеся в нашій статті.

Олександр Педан та Сергій Притула вже давно не тільки колеги, але і хороші друзі. Знаменитості підтримують одне одного у професійній сфері та в особистій. Раніше в їхні компанії була і Ольга Фреймут, але після її скандалу з Притулою, ці двоє досі продовжують дружити.

Олександр Педан поставив під питання повернення Сергія Притули у шоу Хто зверху

Спільний ранковий проєкт, в якому брали участь Олександр та Сергій давно закінчився, але вони постійно перетинаються на інших шоу. Наприклад, “Хто зверху” досі тримає їх разом.

Олександр Педан поставив під питання повернення Сергія Притули у шоу Хто зверху. Фото вхято на просторах мережі.

Однак, усьому цьому, імовірніше за все, настане кінець. Так, Олександр Педан впевнений, що Сергій Притула не повернеться у сферу розваг.  У популярній соціальній мережі TikTok з’явився фрагмент спілкування Олександр Педана з аудиторією, під час якого він торкнувся війни та наслідків, які позначаться і на розважальній сфері діяльності.

“Ти не зможеш повернутися. Ти не зможеш розважати людей”. Сергія Притула, я впевнений, що він не повернеться до розваг. Ми не знімемо сезон “Хто зверху?”, – заявляє Педан.

Телеведучий впевнений, що після побаченого, коли помирають твої побратими, а сам ти знаходишся під обстрілами, повернутися та розважати людей просто неможливо.

Про це повідомило видання Знай.ua. Варто відмітити, що Сергій Притула на даний момент робить усе можливе, аби допомогти захисникам побороти ворога та повернутися у сім’ї живими. Телеведучий і раніше активно брав участь у боротьбі загарбниками, а тепер віддає цій справі усього себе.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини