Хворий і без маски Фагот зайшов до ресторану: “Офіційно я здоровий”

Днями відвідувачі заміського ресторану під Києвом помітили відомого музиканта Фагота, справжнє ім’я якого Олег Михайлюта, і його дівчину Ольгу Навроцьку. Пара заїхала перекусити після заміської прогулянки, але найбільше привернуло увагу відвідувачів відсутність у Фагота та Ольги масок.

Відомо, що фронтмен гурту ТНМК Олег Михайлюта і його дружина дизайнерка Ольга Навроцька заразилися коронавірусом і перебувають на самоізоляції. А ось тут починається найцікавіше. Співак зазначає, що він офіційно здоровий, хоча документальних підтверджень немає. А от його друга половинка розповідає, що вони досі лікуються.

Раніше Фагот розповідав про перебіг хвороби. За словами артиста, його стан нагадував дуже сильний грип. Думками про хворобу виконавець поділився з прихильниками на своїй сторінці у мережі Facebook. Співак написав, що після отриманого позитивного тесту він офіційно поповнив ряди “коронованих” і зазначив, що дуже сподівався на те, що або не захворіє взагалі. або заразиться значно пізніше. У дописі Олег Михайлюта зізнався. що найбільше сумує за запахами.

Олег "Фагот" Михайлюта з коханою відвідали ресторан
Олег “Фагот” Михайлюта з коханою відвідали ресторан

Про перебіг хвороби розповідає і кохана музиканта Ольга Навроцька. Вона опублікувала допис, в якому зауважила, що у лікуванні коронавірусу важливо знайти дійсно хорошого лікаря, а на КТ бігти лише на другому тижні хвороби.

Кохана музиканта також поділилася світлиною з прогулянки, підписавши її одним словом.

 

Прихильники відмітили, що дівчина має гарний вигляд і поцікавилися як вона почувається.

У підписі до одного з фото у мережі кохана фронтмена побажала усім здоров’я.

Популярне зараз

Схожі новини