Олександр Педан вийшов на зв’язок з лікарні та зізнався, що відбувається: “Зараз ситуація не на користь”

Знаменитий український телеведучий Олександр Педан вийшов на зв’язок з лікарні, а точніше перенатального центру, який знаходиться у жахливому стані через війну.

Олександр Педан вийшов на зв’язок з лікарні та зізнався, що відбувається

Так, зірка оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram кадри біля реанімації для недоношених малюків, які проходять там реабілітацію та отримують шанс на життя. До перинатального центру потрапляють навіть дітки, які важить 500 грамів, а через тривалий час повертаються до своїх сімей повністю здоровими.

Лікарня знаходиться у Хмельницькому, але з початком війни потік пацієнтів значно збільшився. Медична установа очікувала на фінансування від держави у цьому році, яке мало вирішити їхні проблеми, а саме заміна обладнання, яка вже не годиться для реабілітації малюків. Втім, очікувано, що ніяких грошей цього року до лікарні не надійде.

З’ясувалося, що прибори настільки погані, що можуть навіть причинити шкоду здоров’ю маленьких українців. Наслідки можуть бути самі різні, але медики не уточнювали, які саме.

Звісно, Олександр, який завжди мав чітку громадянську позицію і раніше брав участь у благодійних заходах, вирішив допомогти працівникам та самій установі у придбанні цього обладнання та закликав своїх підписників пожертвувати кошти для малюків, які і надалі будуть проходити реабілітацію.

Варто відзначити, що у цій справі також взяли участь Дядя Жора та його дружина. Тлму немає сумнівів, що збір коштів значно пришвидшиться.

Схожі новини