Колишня дружина Дзідзьо Славія не може жити в їхній квартирі через почуття: “Не складається”

Колишня дружина Дзідзьо Ярослава так само як і раніше активно дає інтерв'ю, в яких розповідає і про своє особисте життя, і про життя екс-чоловіка.

Минулого року знаменитий український співак Дзідзьо повідомив про те, що розлучається зі своєю дружиною Ярославою після 20 років стосунків. Передумовою для розставання стали численні інтерв’ю жінки, в яких вона розповідала про те, що чоловік не дає можливості їй розвиватися, а також виступив проти народження спільної дитини.

Дзідзьо видав справжню причину його розлучення зі Славією
Колишня дружина Дзідзьо Славія не може жити в їхній квартирі через почуття

Колишня дружина Дзідзьо Славія не може жити в їхній квартирі через почуття

Артист був дуже розлючений на свою дружину, але врешті-решт заявив, що доведе свою порядність. Після розлучення Дзідзьо подарував Ярославі елітну квартиру на березі озера, про придбання якої вона мріяла ще знаходячись у шлюбі з артистом.

Однак з’ясувалося, що дівчина не може там жити. Причина — пережита історія з колишнім чоловіком. В інтерв’ю з Аліною Доротюк Славія ненароком видала свої почуття, які досі не згасли.

“Ми придбали цю квартиру, коли ще були одружені з Михайлом. Я дуже мріяла про неї. Обожнюю природу, воду, а там якраз недалечко є озеро. Три роки ми чекали завершення будівництва і ось нарешті можна було починати ремонт. Я вже собі все уявила в новій оселі, здається, що і життя там прожила. Але не складається, мабуть, так треба”

Варто відзначити, що напередодні війни співачка мала переїхати за квартири на приватний будинок, який вже готувався до її переїзду. Журналістів вдалося з’ясувати, що на неї там чекав коханий, імені якого Славія вирішила не відкривати. Артистка заявила, що розсекретить обранця лише тоді, коли стосунки складуться.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини