Злата Огнєвіч не привітала Дмитра Шевченка з днем народження: колишній зірки з “Холостячки-2” обіймає іншу

Фіналіст 2 сезону реаліті-шоу "Холостячка" Дмитро Шевченко 15 червня відсвяткував свій 40-й день народження, з яким його не привітала Злата Огнєвіч.

Історія стосунків Злати Огнєвіч і Дмитра Шевченка сколихнула всю країну, адже розгорталася вона перед камерами в ефірі романтичного реаліті “Холостячка”. Співачка стала головною героїнею проєкту з надією нарешті зустріти другу половинку, а Діма успішно дійшов до фіналу, демонструючи співачці всю серйозність своїх намірів та не приховуючи почуттів.

На останній церемонії троянд суперником Шевченка був Андрій Задворний, з яким Злата найчастіше сперечалася на побаченнях. Тим не менш, саме вибір на його користь Огнєвіч зробила востаннє, неабияк здивувавши глядачів та розбивши серце Дмитру.

Злата Огнєвіч відмовила Дмитру Шевченко у фіналі Холостячки-2
Злата Огнєвіч не привітала Дмитра Шевченка з днем народження

Відносини Злати і Андрія поза проєктом протривали зовсім недовго – усього лише через півтора місяці разом Задворний кинув обраницю зі словами, що його почуття зникли. Огнєвіч же досі відходить від болісного розриву і не заводить нових стосунків з іншими чоловіками, хоча продовжує спілкування з учасниками “Холостячки” Максом Тарапатою і, як не дивно, Шевченком.

Злата Огнєвіч не привітала Дмитра Шевченка з днем народження

Попри те, що Злата і Діма час від часу листуються, з 40-м днем народження співачка свого колишнього не привітала. Але він з цього приводу не сумує, адже головне привітання вже отримав – від нової коханої Катерини Шеффер. Жінка виклала романтичне фото в обіймах іменинника та написала:

“З днем народження, мій Діма. Будь щасливий! Все інше на вушко”.

Злата Огнєвіч не привітала Дмитра Шевченка з днем народження
Злата Огнєвіч не привітала Дмитра Шевченка з днем народження

Зауважимо, пара почала зустрічатися згодом після фіналу “Холостячки”, однак наразі вони в розлуці – Дмитро залишився в Україні, а Катерина з сином тимчасово виїхала від війни за кордон.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини