Як виглядає екс-дружина Горбунова, яка випустила Юрія з рук через його позашлюбну дитину: до Осадчої далеко

Відомий український телеведучий Юрій Горбунов став батьком лише після 20 років шлюбу, але перша дружина йому так і не подарувала дитину. Усі деталі в статті.

Відомий український телеведучий Юрій Горбунов, будучи зовсім молодим чоловіком, одружився на жінці вдвічі старшу за нього. Людмила Горбунова покинула чоловіка заради перспективного журналіста і прожила зі своїм обранцем понад 20 років. Дитину Юрію вона так і не народила, натомість зірка виховував падчерку і навіть встиг стати дідусем.

Як виглядає екс-дружина Горбунова, яка випустила Юрія з рук через його позашлюбну дитину

Як виглядає екс-дружина Горбунова, яка випустила Юрія з рук через його позашлюбну дитину

Глядачі підозрювали, що Юрій зраджує дружині. Вони бачили іскри між ним та Катериною Осадчою і врешті-решт з’ясувалося, що шанувальники мали рацію. Каті не вдалося довго приховувати живіт і в ексклюзивному інтерв’ю вони разом з новоспеченим чоловіком зізналися, що чекають на спільну дитину. Ні для кого не секрет, що це рішення вони прийняли саме через малюка.

Осадча завжди стверджувала, що єдина річ, яка може змусити її повторно вийти заміж — це народження спадкоємця.

Як виглядає екс-дружина Горбунова, яка випустила Юрія з рук через його позашлюбну дитину

Як Людмила відреагувала на дитину, чи бачила її особисто, нічого з цього Юрій журналістам не повідомив. Однак досвід підказує, що коли колишнє зіркове подружжя перебуває у дружніх стосунках, без образ та претензій, зазвичай екс-партнери повідомляють про це журналістам, щоб підтримувати свою репутацію.

Так, Олександр Пономарьов обожнює дарувати Олені Мозговій квіти публічно, Дзідзьо неодноразово зазначав, що допомагає своїй екс-дружині Ярославі Притулі, а Ірина Білик взагалі дружить з кожним з колишніх. Однак у Юрія Горбунова та його колишньої дружини Людмили зовсім інша ситуація, і імовірніше за все вони взагалі не спілкуються.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини