Надія Мейхер показала дорослого сина та вразила зовнішністю спадкоємця: “Викрадач жіночих сердець”

Відома українська телеведуча Надія Мейхер після років приховування свого старшого спадкоємця Ігоря таки показала його публіці. Усі деталі в статті.

Одна з найяскравіших зірок популярного музичного гурту “ВІА Гра” та учасниця її “золотого” складу Надія Мейхер-Грановська остаточно покинула колектив ще 2011 року. Проте досі шанувальників цікавлять подробиці роботи співачки у групі, яка виростила цілу низку сольних зірок.

Нині та “чорненька” з “ВІА Гри” — 37-річна Надія Мейхер, виступає на естраді та знімається у серіалах. Минулого року вона стала визнаною зіркою гостросюжетної багатосерійної мелодрами “Ніщо не відбувається двічі”, зігравши там одну з головних ролей. Через популярність проекту його продовжили на другий сезон.

Надія Мейхер показала дорослого сина та вразила зовнішністю спадкоємця

Увагу публіки вона намагається сфокусувати саме на своїй професійній діяльності, а своє особисте життя приховує навіть від журналістів. Саме тому декілька років тому опублікована нею фотографія старшого сина Ігоря неабияк сколихнула мережу. Зірка привітала спадкоємця з днем народження, присвятила йому неймовірно ніжний текст, а також показала, як тепер виглядає її старший син.

Підписники сприйняли новий кадр від Надії з великими радощами, а особливо звернули увагу на зовнішність Ігоря, який дійсно має блискучі дані. Хтось зазначив, що хлопець став дуже схожим на матір, хтось навпаки вважає, що спадкоємець – копія батька.

Надія Мейхер показала дорослого сина та вразила зовнішністю спадкоємця

Звісно, знайшлися і ті, хто не дав ложку дьогтю до бочки меду та почав радити Ігорю, як йому виглядати. Мабуть саме тому зірки дуже рідко викладають в мережу знімки своїх спадкоємців. Тим не менш, Ігор — один з тих, хто в основному збирав компліменти.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини