Після розставання з чоловіком Джамала зі сльозами на очах та щоках вразила зізнанням: “Рухаюся далі”

Знаменита українська співачка Джамала вразила своїм виглядом після благодійного концерту. Артистка відверто плакала і розповідала про свої плани на майбутнє. Усі деталі в статті.

Відома українська співачка Джамала — перша артистка, яка рушила у концертний тур Європою для того, щоб зібрати достатньо грошей українцям. Артистка одразу ж повідомила про те, що буде займатися благочинністю і влаштувала свій маршрут таким чином, щоб найближчим часом дістати гроші для захисників та переселенців. В неї це вийшло.

Тепер же більша частина українських виконавців слідують зразку Джамали, а ті, хто вирішив уникнути подібної діяльності піддалися жорсткій критиці та осуду від своїх слухачів. Власне, Олег Винник та Софія Ротару постійно обговорююься в мережі із застосуванням навіть ненормативної лексики.

Після розставання з чоловіком Джамала зі сльозами на очах та щоках вразила зізнанням

Щоб здійснити свої плани по наближенню перемоги для України Джамалі довелося покинути свого чоловіка в Україні. Розставання з ним далося їй дуже важко, а про розлуку вона каже постійно.

Своїх дітей вона евакуювала до Туреччини до своєї родички. Відсутність синів поруч також важко відобразилося на її моральному стані. Але вона не опускає руки і продовжує працювати у шаленому темпі.

Втім, нещодавно вона показала чого їй це коштує. Джамала оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відеоролик, в якому вона крокувала в Амстердамі.

Після розставання з чоловіком Джамала зі сльозами на очах та щоках вразила зізнанням

На щоках зірки були сльози. Вони котилися і котилися, але артистка повідомила, що її місія в Амстердамі закінчена, і вона переміщається до Лондону.

“Рухаюся далі”, — саме так описала свою поїздку заплакана Джамала.

На превеликий жаль, тепер співачці доводиться співати про трагедію обидвох народів — про депортацію кримських татар та війну в Україні.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини