Вагітну Надю Дорофєєву показали у чарівному віночку: спливла правда про раптове розлучення з Вовою Дантесом?

Попри все 2022-й рік продовжує дарувати світу нових українців та україночок. Надю Дорофєєву показали із округлим животиком у мережі. Невже нові стосунки принесли?

Популярна співачка Надя Дорофєєва багато років була у шлюбі з Володимиром Дантесом. Подружжя завжди жартувало, що малюків у них немає від того, що вони самі, як діти. Проте, цього року пара раптово розпалася, а співачка підтвердила новий роман.

Що відомо про нові стосунки Наді Дорофєєвої?

У 2021-му році подружжя Дантеса і Дорофєєвої відправилося разом з друзями, подружжям рестораторів Кацуріних на відпочинок до екзотичної країни. Тоді всі четверо не підозрювали, як сильно зміниться їхнє життя за 12 місяців.

Окрім війни, у життя кожного з цієї світлини прийшло розлучення. Проте, всі підозрювали, що Надя має стосунки з екс-чоловіком своєї подруги Даші. Чоловіка, схожого на Мішу Кацуріна, неодноразово бачили поруч з популярною співачкою. Нарешті пара зізналася у почуттях, а з колишніми порвали назавжди.

Враження про ідеальний шлюб артистки і зріле ставлення один до одного з Володимиром Дантесом було зруйновано. Не збулося і пророцтво Дмитра Монатіка, який зобразив Надю Дорофєєву вагітною та на день народження її колишнього обранця мотивував подружжя і сулив багато діток.

Вагітну Надю Дорофєєву показали у чарівному віночку

Цікаво, що у нового хлопця зірки вже є двійко діток. Вони, схоже на все, більшість часу проводять з мамою. Надія ще не давала розгорнутих коментарів, щодо змін у родині. Артистка показала лише одну світлину разом з нинішнім коханим.

Нагадаємо, що Дантес і Дорофєєва були разом з 2011 року.

Схожі новини