Учасник “МастерШеф. Битва сезонів” Віктор Перехрест принизив кулінарні здібності Міцкевича: “Не вміє готувати”

Телеглядачі неабияк чекають на повернення в ефір СТБ “МастерШеф. Битва сезонів”, аби відволіктися від новин, які вже п’ятий місяць безперервно транслюються на українському телебаченні. Показ улюбленого кулінарного шоу перервала війна. Багато учасників проєкту в ці непрості часи зайнялися волонтерською діяльністю, а дехто навіть спробував себе на фронті.

Так, один з найяскравіших кулінарів сезону Віктор Перехрест встиг побути в теробороні як парамедик, але зрештою повернувся на улюблену роботу в ресторані. Крім того, хлопець відновив спілкування зі своїми підписниками в Інстаграмі.

Віктор Перехрест пояснив, чому пішов з тероборони та здав автомат
Віктор Перехрест принизив кулінарні здібності Міцкевича

Нещодавно Вітя вирішив відповісти на найцікавіші питання фанатів, одним з яких була його думка про суперника на перемогу в МастерШеф Влада Міцкевича. Ось що Перехрест відповів:

“Ну Міцкевич, крім тіста катаіфі і капусти в трьох станах, більше нічого не вміє готувати, хоч і капуста там по суті в двох станах. Ще мені було образливо, коли Влад не хотів мене в команду брати. Пам’ятаєте, як я до нього приїжджав в сезон? А взагалі, Влад крутий, завжди теплий одяг давав і навчив правильно устриці відкривати, але це інша історія”.

Віктор Перехрест принизив кулінарні здібності Влада Міцкевича
Віктор Перехрест принизив кулінарні здібності Влада Міцкевича

Нагадаємо, судді проєкту Хіменес-Браво, Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська наразі збирають кошти на потреби лікарень, переселенців та ЗСУ, готують їжу для українських захисників, влаштовують благодійні вечері. Ектор навіть пройшов курс військової підготовки.

Популярне зараз

Схожі новини