“Не потрібен своїй дружині, своїм дітям”: стало відомо, де ховається Олег Винник після втечі з України

Олега Винника вже давно не бачили, ні його фанати, його колеги. Та мало-помалу публіка дізнається правду про артиста та його поведінку. Де ховається повелитель вовчиць?

Після початку повномасштабної війни в Україні Олег Винник зник з інформаційного простору. Наприкінці лютого він відзняв відеозвернення, в якому просив росіян зупинити володимира путіна, але на цьому діяльність та боротьба артиста проти агресії російської федерації припинилася.

Олег Винник, окрім старшого сина, приховує доньку
Стало відомо, де ховається Олег Винник після втечі з України

І поки колеги Олега дають благочинні концерти, знімають патріотичні кліпи і роблять все можливе, щоб культура також могла вплинути на хід війни, Винника ніде не видно.

Стало відомо, де ховається Олег Винник після втечі з України

Хтось намагається вступатися за чоловіка, хтось вже змирився з тим, що йому буде важко пояснити своїм фанатам, де він був. Нещодавно український виконавець Леньо дав ексклюзивне інтерв’ю Наталії Мосейчук, в якому поділився власними думками стосовно втечі зірки.

Зокрема він заявив, що артисту буде важко влитися в український шоу-бізнес знову, а також поділився думкою щодо того, що Олега Винника не пробачать ні дружина, ні діти.

Тоді ж Леньо розповів, що насправді Олег Вінник знаходиться в Німеччині. Звідки в нього така інформація він не зізнався, але і не міг заявити про свою впевненість щодо того, що Олег Винник дійсно знаходиться саме в Європі.

“Я вам скажу, він зараз не в Україні. Він, швидше за все, в Німеччині. Коли ми переможемо, він просто випаде з човна історії. Може, він і принесе пісню, але ця пісня викликатиме емоцію, яка називається: “Не вірю ! Олеже, не вірю!” – каже артист. – Я не скажу йому: “Де ти був?” просто станеш ніким. Ти будеш не потрібен своїй дружині, своїм дітям. Що ти їм, цим дітям, скажеш?”, – поділився думкою зірка.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.